Mexiko 1968 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Milena Neveklovská
Skoky do vody
10 m věž
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
bradla
1
Miloslava Hübnerová
Atletika
skok vysoký
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
přeskok
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
prostná
1
Jan Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina
2
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
Ludvík Daněk
Atletika
hod diskem
3
 (muži)
Volejbal
turnaj
3
Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
3
Miroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg
3
Jiří Čtvrtečka
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 4.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Jaroslava Valentová
Atletika
skok vysoký 4.
Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
přeskok 4.
Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
bradla 4.
 (muži)
Veslování
osma (8+) 5.
Dráhová cyklistika
tandemový sprint 5.
Jozef Plachý
Atletika
800 m 5.
Iva Vávrová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 5.
Jan Hejduk
Box
střední váha (69 - 75 kg) 5.
Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
prostná 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
Mária Mračnová
Atletika
skok vysoký 6.
Hans Zdražila
Vzpírání
do 82,5 kg 6.
 (ženy)
Volejbal
turnaj 6.
Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Václav Kubička
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
přeskok 6.
Václav Mára
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Lubomír Nácovský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 7.
Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 7.
Miroslav Kolařík
Vzpírání
do 75 kg 7.
Josef Odložil
Atletika
1500 m 8.
Olga Kozičová
Plavání
200 m volný způsob 8.
Vítězslav Országh
Vzpírání
do 90 kg 8.
Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 9.
Václav Kozák
Veslování
skif (1x) 9.
Ondrej Hekel
Vzpírání
67kg 9.
Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 69 kg 9.
Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 9.
Vojtech Stantien
Box
do 71 kg 9.
Milena Neveklovská
Skoky do vody
3 m prkno 10.
Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 10.
Hana Lišková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Veslování
dvojskif (2x) 12.
Jan Kůrka
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 12.
Hynek Hromada
Sportovní střelba
libovolná pistole 14.
Rudolf Pojer
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 14.
Miloš Jelínek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 15.
Jána Kubičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 15.
Bohumil Němeček
Box
do 67 kg 17.
Josef Kapín
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 17.
Vladimír Kučera
Box
do 64 kg 17.
Ondřej Šíma
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 18.
Václav Kubička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 19.
Jiří Fejtek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 20.
František Bočko
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 22.
Jan Smolík
Silniční cyklistika
silniční závod 23.
Jaroslav Veselý
Sportovní střelba
libovolná pistole 27.
Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 28.
Jan Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 29.
Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 37.
Václav Skoumal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 38.
Jaroslav Navrátil
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 39.
Pavel Kupka
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 41.
Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
Eva Glesková
Atletika
200 m rozběh
Eva Glesková
Atletika
100 m semifinále
Jiří Daler
Dráhová cyklistika
stíhací závod kvalifikace
Lubomír Nádeníček
Atletika
110 m překážek rozběh
 (muži)
Fotbal
turnaj základní skupina
Anna Chmelková
Atletika
400 m rozběh
Olga Kozičová
Plavání
100 m volný způsob semifinále
Petr Hladík
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Jaroslava Jehličková
Atletika
800 m semifinále
Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint osmifinále
Rudolf Hübner
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Miloš Jelínek
Dráhová cyklistika
sprint 1. kolo
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem opravné jízdy
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m diskvalifikováni
Jiří Kormaník
Zápas
volný styl 87 kg 3. kolo
Tomáš Jungwirth
Atletika
800 m rozběh
Jaroslav Alexa
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Josef Engel
Zápas
volný styl do 63 kg 3. kolo