Společně tvoříme ty nejlepší příležitosti, které vedou k úspěchu

Prvním společným projektem CPI Property Group s Českým olympijským týmem byla Czech Team Fanzone. V obchodním centru Quadrio probíhalo před a v průběhu olympijských her v Riu 2016 představení sportovní kolekce, fasování olympioniků, doprovodné akce nebo křest knihy. To vedlo k uzavření dlouhodobého partnerství a CPI Property Group se tak stává až do roku 2024 oficiálním partnerem Českého olympijského týmu.

Český olympijský představil v Chuchli Areně Praha nástupovou kolekci pro olympijské hry v Tokiu, na stejném místě si olympionici vyzvedávali svoji olympijskou kolekci pro hry v Tokiu i Pekingu.

Jak probíhá fasování olympijské kolekce
(05:16)

Zatím největší spolupráci přinesl Olympijský festival Beijing 2022, který se odehrál v areálu Nové Zbrojovky v Brně. V multifunkčním projektu, který pod vedením CPIPG vznikne v místě rozsáhlého areálu bývalé Zbrojovky. Současně se bude výrazným způsobem podílet na vytvoření zcela nové kvality veřejného prostoru.

Stejně jako sportovci se i CPI Property Group věnuje celé řadě disciplín a stará se o co nejlepší kondici svých budov. Mezi základní hodnoty skupiny CPIPG, které vyznává také olympismus, patří fair play a dlouhodobá udržitelnost. „Jsme velmi hrdí, že můžeme podpořit nejen českou výpravu, ale také olympijskou filozofii a sport v Česku obecně. Jako firma se velmi intenzivně věnujeme udržitelnosti a budoucnosti, proto jsou nám hodnoty a témata Českého olympijského výboru velmi blízké. Pro skupinu CPI Property Group je navázání partnerství s Českým olympijským výborem velmi významným krokem. Podobné spolupráce si pečlivě vybíráme a věříme, že právě tato má obrovský smysl a přínos pro obě strany.“ řekl Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group.

Samostatné partnerství navázala s Českým olympijským týmem také tři obchodní centra Olympia z portfolia skupiny CPI Property Group, a to v roli dodavatele.