Mexiko 1968 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
prostná
1
Milena Neveklovská
Skoky do vody
10 m věž
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
bradla
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
1
Jan Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
přeskok
1
Miloslava Hübnerová
Atletika
skok vysoký
1
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina
2
Ludvík Daněk
Atletika
hod diskem
3
 (muži)
Volejbal
turnaj mužů
3
Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
3
Miroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg
3
Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
přeskok 4.
Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
bradla 4.
Jaroslava Valentová
Atletika
skok vysoký 4.
Jiří Čtvrtečka
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 4.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Dráhová cyklistika
tandemový sprint 5.
Jan Hejduk
Box
střední váha (69 - 75 kg) 5.
Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
prostná 5.
Jozef Plachý
Atletika
800 m 5.
Iva Vávrová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
 (muži)
Veslování
osma (8+) 5.
 (ženy)
Volejbal
turnaj žen 6.
Hans Zdražila
Vzpírání
do 82,5 kg 6.
Mária Mračnová
Atletika
skok vysoký 6.
Václav Kubička
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
přeskok 6.
Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Václav Mára
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 7.
Lubomír Nácovský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 7.
Miroslav Kolařík
Vzpírání
do 75 kg 7.
Olga Kozičová
Plavání
200 m volný způsob 8.
Josef Odložil
Atletika
1500 m 8.
Vítězslav Országh
Vzpírání
do 90 kg 8.
Ondrej Hekel
Vzpírání
67kg 9.
Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 69 kg 9.
Vojtech Stantien
Box
do 71 kg 9.
Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 9.
Václav Kozák
Veslování
skif (1x) 9.
Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 9.
Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 10.
Milena Neveklovská
Skoky do vody
3 m prkno 10.
Hana Lišková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Jan Kůrka
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 12.
Veslování
dvojskif (2x) 12.
Rudolf Pojer
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 14.
Hynek Hromada
Sportovní střelba
libovolná pistole 14.
Jána Kubičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 15.
Miloš Jelínek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 15.
Josef Kapín
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 17.
Vladimír Kučera
Box
do 64 kg 17.
Bohumil Němeček
Box
do 67 kg 17.
Ondřej Šíma
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 18.
Václav Kubička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 19.
Jiří Fejtek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 20.
František Bočko
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 22.
Jan Smolík
Silniční cyklistika
silniční závod 23.
Jaroslav Veselý
Sportovní střelba
libovolná pistole 27.
Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 28.
Jan Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 29.
Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 37.
Václav Skoumal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 38.
Jaroslav Navrátil
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 39.
Pavel Kupka
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 41.
Josef Engel
Zápas
volný styl do 63 kg 3. kolo
Petr Hladík
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
 (muži)
Fotbal
turnaj základní skupina
Anna Chmelková
Atletika
400 m rozběh
Rudolf Hübner
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Jaroslav Alexa
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Lubomír Nádeníček
Atletika
110 m překážek rozběh
Jaroslava Jehličková
Atletika
800 m semifinále
Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
Eva Glesková
Atletika
200 m rozběh
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m diskvalifikováni
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem opravné jízdy
Eva Glesková
Atletika
100 m semifinále
Miloš Jelínek
Dráhová cyklistika
sprint 1. kolo
Jiří Kormaník
Zápas
volný styl 87 kg 3. kolo
Jiří Daler
Dráhová cyklistika
stíhací závod kvalifikace
Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint osmifinále
Olga Kozičová
Plavání
100 m volný způsob semifinále
Tomáš Jungwirth
Atletika
800 m rozběh