Atény 2004 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj
1
Lenka Vydra Šmídová
Jachting
Evropa
2
Tým
Veslování
párová čtyřka (4x)
2
Lenka Marušková
Sportovní střelba
sportovní pistole
2
Tým
Vodní slalom
C2
3
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
3
Věra Cechlová Pospíšilová
Atletika
hod diskem
3
Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký
3
Libor Capalini
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců
3
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 4.
Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x) 4.
Nikola Brejchová
Atletika
hod oštěpem 4.
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 5.
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů 5.
Tým
Veslování
dvojskif (2x) 5.
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 5.
Václav Chalupa
Veslování
skif (1x) 5.
Tomáš Berdych
Tenis
dvouhra 5.
Lada Kozlíková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 5.
Milan Kadlec
Dráhová cyklistika
bodovací závod 5.
Tomáš Indruch
Vodní slalom
C1 5.
Michal Michalík
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 6.
Tým
Vodní slalom
C2 7.
Tým
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 8.
Svatoslav Ton
Atletika
skok vysoký 8.
Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob 9.
Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole 9.
Tým
Plážový volejbal
turnaj 9.
Jan Železný
Atletika
hod oštěpem 9.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 9.
Tým
Tenis
čtyřhra 9.
Andrea Pokorná
Judo
- 70 kg 9.
Tým
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) 9.
Alois Kaňkovský
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 10.
Libor Malina
Atletika
hod diskem 10.
Ivan Vrba
Dráhová cyklistika
keirin 10.
Pavla Rybová
Atletika
skok o tyči 11.
Lenka Valová
Dráhová cyklistika
stíhací závod 11.
Petr Stehlík
Atletika
vrh koulí 12.
Kateřina Janků
Atletika
skok o tyči 12.
Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m znak 12.
Michala Mrůzková
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 13.
Alois Kaňkovský
Dráhová cyklistika
sprint 13.
Květoslav Svoboda
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob 13.
Tým
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob 13.
Tým
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob 13.
Tomáš Matykiewicz
Vzpírání
do 105 kg 13.
Tým
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 13.
Tým
Dráhová cyklistika
madison 13.
Mužík Jiří
Atletika
400 m překážek 14.
Tým
Synchronizované plavání
dueta 14.
Michal Hrazdíra
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 14.
Ondřej Raab
Vodní slalom
K1 14.
Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
bodovací závod 14.
David Vála
Zápas
volný styl 130kg 14.
Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč 15.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 15.
Irena Pavelková
Vodní slalom
K1 15.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 16.
Iva Straková
Atletika
skok vysoký 16.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 16.
Jiří Novák
Tenis
dvouhra 17.
Tým
Tenis
čtyřhra 17.
Tým
Tenis
čtyřhra 17.
René Andrle
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 17.
Tomáš Caknakis
Sportovní střelba
běžící terč 17.
Tým
Tenis
čtyřhra 17.
Tým
Tenis
čtyřhra 17.
Petr Korbel
Stolní tenis
dvouhra 17.
Jana Pechanová
Plavání
800 m volný způsob 19.
Kateřina Pivoňková
Plavání
200 m znak 19.
Petr Švehla
Zápas
řecko-římský styl do 55 kg 19.
Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 20.
Dominika Červenková
Moderní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 20.
Jaroslav Hatla
Všestrannost
soutěž jednotlivců 22.
Adam Ptáček
Atletika
skok o tyči 22.
Radim Kořínek
Horská kola
závod 22.
Jana Klusáčková
Plavání
100 m volný způsob 23.
Michal Šneberger
Atletika
1500 m 23.
Štěpán Tesařík
Atletika
400 m překážek 23.
Miroslav Guzdek
Atletika
hod oštěpem 23.
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem 23.
Barbora Dibelková
Atletika
20 km chůze 24.
Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 24.
Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 24.
Sandra Kazíková
Plavání
50 m volný způsob 25.
Martin Trčka
Jachting
Laser - One Person Dinghy 25.
Denisa Helceletová
Atletika
skok daleký 25.
Jarmila Klimešová
Atletika
hod oštěpem 25.
Zuzana Hlavoňová
Atletika
skok vysoký 26.
Šárka Kašpárková
Atletika
trojskok 26.
Lenka Kovářová
Triatlon
individuální závod 26.
Michaela Hejnová
Atletika
sedmiboj 26.
Alexandra Kalinovská
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň 26.
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 27.
Antonín Žalský
Atletika
vrh koulí 27.
Štěpán Janáček
Atletika
skok o tyči 28.
Anna Pichrtová
Atletika
maraton 28.
Daniel Málek
Plavání
100 m prsa 28.
Filip Ospalý
Triatlon
individuální závod 29.
Vladimír Maška
Atletika
hod kladivem 29.
Tomáš Janků
Atletika
skok vysoký 29.
Daniel Málek
Plavání
200 m prsa 30.
Kristýna Kyněrová
Plavání
400 m volný způsob 30.
Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek 30.
Tomáš Malina
Jachting
Mistral 31.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 31.
Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 32.
Renata Berková
Triatlon
individuální závod 32.
Jiří Vojtík
Atletika
200 m 33.
Jana Klusáčková
Plavání
200 m volný způsob 33.
Iveta Benešová
Tenis
dvouhra 33.
Barbora Strýcová
Tenis
dvouhra 33.
Klára Suchoňová
Tenis
dvouhra 33.
Vladimíra Racková
Atletika
hod diskem 34.
Milan Holuša
Atletika
50 km chůze 38.
Michal Rubáček
Plavání
100 m motýlek 39.
Lucie Vrbenská
Atletika
hod kladivem 42.
Martin Krňávek
Triatlon
individuální závod 42.
Michal Šneberger
Atletika
800 m 47.
Renata Štrbíková
Stolní tenis
dvouhra 49.
Martina Růžičková
Silniční cyklistika
silniční závod 52.
René Andrle
Silniční cyklistika
silniční závod 58.
Róbert Štefko
Atletika
maraton 63.
Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod 63.
Ondřej Sosenka
Silniční cyklistika
silniční závod 65.
Tomáš Dvořák
Atletika
desetiboj nedokončil
Jaroslav Kulhavý
Horská kola
závod nedokončil
Jiří Malysa
Atletika
20 km chůze diskvalifikován
Michal Hrazdíra
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Lucie Reed
Triatlon
individuální závod nedokončila
Lada Kozlíková
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončila