Sydney 2000 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1
1
Jan Železný
Atletika
hod oštěpem
1
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj
2
Rudolf Kraj
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg)
2
Petr Málek
Sportovní střelba
skeet
2
Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
3
Tým
Vodní slalom
C2
3
Jan Řehula
Triatlon
individuální závod
3
Daniela Bártová
Atletika
skok o tyči 4.
Tým
Vodní slalom
C2 5.
Daniel Málek
Plavání
100 m prsa 5.
Daniel Málek
Plavání
200 m prsa 5.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 5.
Helena Fuchsová
Atletika
800 m 5.
Irena Pavelková
Vodní slalom
K1 5.
Tomáš Dvořák
Atletika
desetiboj 6.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 6.
Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
keirin 7.
Lenka Vydra Šmídová
Jachting
Evropa 7.
Tým
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Tomáš Kobes
Vodní slalom
K1 7.
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 8.
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 8.
Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč 8.
Vladimír Maška
Atletika
hod kladivem 8.
Nikola Brejchová
Atletika
hod oštěpem 8.
Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
sprint 9.
Hana Netrefová
Plavání
400 m individuální polohový závod 9.
Tým
Tenis
čtyřhra 9.
Tým
Plážový volejbal
turnaj 9.
David Vála
Zápas
volný styl 130kg 9.
Jitka Burianová
Atletika
400 m 10.
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 10.
Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
stíhací závod 10.
Pavel Hottmar
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 10.
Miroslav Menc
Atletika
vrh koulí 10.
Radek Záruba
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 10.
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 10.
Petra Vachníková
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 11.
Zuzana Hlavoňová
Atletika
skok vysoký 11.
Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 11.
Václav Chalupa
Veslování
skif (1x) 11.
Tým
Dráhová cyklistika
sprint týmů 11.
Šárka Kašpárková
Atletika
trojskok 12.
Mužík Jiří
Atletika
400 m překážek 12.
Andrea Pokorná
Judo
- 70 kg 13.
Martin Krňávek
Triatlon
individuální závod 13.
Jiří Prskavec st.
Vodní slalom
K1 13.
Tomáš Indruch
Vodní slalom
C1 13.
Petr Jákl
Judo
+ 100 kg 13.
Martin Polák
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 13.
Štěpán Janáček
Atletika
skok o tyči 14.
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 14.
Vladimíra Racková
Atletika
hod diskem 14.
Lucie Valová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 14.
Petr Sobotka
Vzpírání
nad 105 kg 14.
Jiří Ryba
Atletika
desetiboj 14.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 15.
Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 15.
Tým
Synchronizované plavání
dueta 15.
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 15.
Milan Holuša
Atletika
50 km chůze 16.
Petr Švehla
Zápas
řecko-římský styl do 54 kg 16.
Michaela Kvačková
Judo
- 57 kg 16.
Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap 16.
Tým
Plážový volejbal
turnaj 17.
Hana Netrefová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 17.
Jiří Vaněk
Tenis
dvouhra 17.
Petr Korbel
Stolní tenis
dvouhra 17.
Lukáš Konečný
Box
do 64 kg 17.
Tým
Tenis
čtyřhra 17.
Daniela Bedáňová
Tenis
dvouhra 17.
Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob 18.
Marek Švec
Zápas
volný styl 97 kg 18.
Pavel Sedláček
Atletika
hod kladivem 18.
Hana Netrefová
Plavání
800 m volný způsob 19.
Jiří Malysa
Atletika
20 km chůze 19.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 19.
Vlastimil Burda
Plavání
400 m volný způsob 19.
Tým
Plážový volejbal
turnaj 19.
Jan Víťazka
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 21.
Pavla Rybová
Atletika
skok o tyči 22.
Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m znak 22.
Jan Víťazka
Plavání
400 m individuální polohový závod 23.
Roman Oravec
Atletika
800 m 24.
Libor Malina
Atletika
hod diskem 25.
Vlastimil Burda
Plavání
1500 m volný způsob 25.
Tým
Tenis
čtyřhra 25.
Hana Netrefová
Plavání
400 m volný způsob 26.
Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m volný způsob 26.
Jan Víťazka
Plavání
100 m motýlek 27.
Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 28.
Hana Benešová
Atletika
400 m 29.
Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 29.
Radim Kořínek
Horská kola
závod 29.
Renata Berková
Triatlon
individuální závod 29.
Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet 32.
Jiří Gach
Sportovní střelba
trap 32.
Jiří Novák
Tenis
dvouhra 33.
Ctislav Doseděl
Tenis
dvouhra 33.
Adriana Gerši
Tenis
dvouhra 33.
Květoslava Peschkeová
Tenis
dvouhra 33.
Josef Plachý
Stolní tenis
dvouhra 33.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 34.
Lucie Valová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 36.
Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 38.
Jaroslav Makohin
Skoky do vody
3 m prkno 39.
Radim Novák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 43.
Květoslav Svoboda
Plavání
100 m volný způsob 45.
Kateřina Marešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 63.
Pavel Padrnos
Silniční cyklistika
silniční závod 70.
Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
silniční závod 76.
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 1000m semifinále
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 1000m semifinále
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 1000m semifinále
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 1000m semifinále
Ludmila Formanová
Atletika
800 m nedokončila
Filip Ospalý
Triatlon
individuální závod nedokončil
Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Radim Kořínek
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina
Tým
Fotbal
turnaj základní skupina