Týden duální kariéry se blíží. Profesionálové dovedou sportovce k práci snů

Duální kariéra
Duální kariéra
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Umět komunikovat a prezentovat, řešit konflikty, ovládat asertivní chování, strategicky myslet. To jsou jen některé z měkkých dovedností, které tvoří důležitou součást odborné znalosti. Uplatnit se na trhu práce nezbytně vyžaduje také tvrdé dovednosti. Pro sportovce, kteří se chystají na přechod do běžného života, je od 19. října připravena série školení pod názvem Týden duální kariéry.

„Jde o největší letošní akci, kterou jsme v rámci programu Dual Career připravili. Věřím, že z čtyřdenního programu si každý najde to, co ho nejvíce zaujme,“ říká Kateřina Neumannová, která Týden duální kariéry spolu s dalšími významnými sportovci zaštiťuje. Je možné vybrat si z nabídky aktivit podle zájmu každého účastníka a účastnit se jen vybraných dní, nebo absolvovat školení v celé jeho délce.

Na programu jsou kurzy tzv. Softskills (např. umění vyjednávat, networking), kurzy zaměřené na personální stránku (jak správně napsat životopis, tipy a triky při pracovním pohovoru), IT dovednosti v programech Word, Excel a Powerpoint a Hardskills (základy daňového systému, jak založit firmu). Každý den bude zahájen debatou s významnou sportovní osobností, která bude sdílet své zkušenosti a postřehy z přechodu z prostředí vrcholového sportu do prostředí „zaměstnaného či podnikajícího člověka“.

Dokumenty ke stažení:

Pozvánka

Program

líbil se ti článek?