Turín 2006 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem
1
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
15 km klasicky
2
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
2
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
3
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
5000 m 4.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
10 km klasicky 5.
Kateřina Novotná
Short-track
500 m 6.
Nikola Matějcová
Akrobatické lyžování
Moguls 6.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 6.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
alpská kombinace 6.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 6.
Martin Koukal
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 7.
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
3000 m 7.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 8.
Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 8.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev 9.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 9.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 10.
Jakub Janda
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 10.
Zdeněk Vítek
Biatlon
10 km sprint 10.
Běh na lyžích
sprint dvojic 10.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
alpská kombinace 12.
Běh na lyžích
sprint dvojic 12.
Kateřina Novotná
Short-track
1500 m 13.
Michal Novotný
Snowboarding
snowboardcross 13.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
slalom 13.
Jakub Janda
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 13.
 (ženy)
Biatlon
4 x 6 km štafeta 13.
Kateřina Novotná
Short-track
1000 m 13.
Jiří Magál
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 14.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 14.
Martin Koukal
Běh na lyžích
sprint volně 15.
Boby
Dvojbob 16.
Zdeněk Vítek
Biatlon
12,5 km stíhací závod 16.
Saně
dvojice 16.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom 16.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 16.
Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
sprint 17.
Tomáš Verner
Krasobruslení
závod mužů 18.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
alpská kombinace 19.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
alpská kombinace 20.
Aleš Valenta
Akrobatické lyžování
akrobatické skoky 21.
Jan Matura
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 21.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
slalom 21.
Pavel Churavý
Severská kombinace
individuální závod 21.
Jan Matura
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 22.
Martin Koukal
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 22.
Dušan Kožíšek
Běh na lyžích
sprint volně 22.
Zdeněk Vítek
Biatlon
20 km individuální závod 22.
Zdeněk Vítek
Biatlon
15 km závod s hromadným startem 22.
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
alpská kombinace 22.
Roman Dostál
Biatlon
15 km závod s hromadným startem 23.
Petra Elsterová
Snowboarding
paralelní obří slalom 23.
Ivana Janečková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 23.
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
alpská kombinace 24.
Kateřina Jakešová
Biatlon
10 km stíhací závod 24.
Šárka Razýmová
Akrobatické lyžování
Moguls 26.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
sprint 26.
Milan Šperl
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 27.
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
obří slalom 27.
Ivana Janečková
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 27.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
Super-G 27.
Jakub Hyman
Saně
jednotlivci muži 27.
Eva Kurfurstova
Alpské lyžování
slalom 28.
Boby
Dvojbob 28.
Roman Dostál
Biatlon
12,5 km stíhací závod 29.
Helena Erbenová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 29.
Roman Dostál
Biatlon
20 km individuální závod 30.
Pavel Churavý
Severská kombinace
sprint 31.
Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 31.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
Super-G 32.
Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint 32.
Lenka Faltusová
Biatlon
7,5 km sprint 32.
Michal Šlesingr
Biatlon
12,5 km stíhací závod 32.
Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
10 km klasicky 32.
Martin Černík
Snowboarding
U-rampa 33.
Tomáš Holubec
Biatlon
20 km individuální závod 33.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
Super-G 34.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
sjezd 34.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
10 km stíhací závod 35.
Milan Šperl
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 35.
Jan Mazoch
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 36.
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
Super-G 36.
Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
individuální závod 36.
Lenka Faltusová
Biatlon
10 km stíhací závod 36.
Boris Zakouřil
Alpské lyžování
sjezd 36.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
individuální závod 37.
Borek Sedlák
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 38.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
Super-G 38.
Kateřina Jakešová
Biatlon
7,5 km sprint 39.
Helena Erbenová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 39.
Ondřej Moravec
Biatlon
12,5 km stíhací závod 39.
Borek Sedlák
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 40.
Roman Dostál
Biatlon
10 km sprint 42.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
7,5 km sprint 43.
Ondřej Vaculík
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 45.
Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod 45.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
10 km klasicky 45.
Kateřina Jakešová
Biatlon
15 km individuální závod 45.
Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
sprint 47.
Patrik Chlum
Severská kombinace
individuální závod 47.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
sprint volně 50.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
15 km individuální závod 53.
Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint 55.
Petr Michl
Běh na lyžích
15 km klasicky 58.
Magda Rezlerová
Biatlon
15 km individuální závod 61.
Magda Rezlerová
Biatlon
7,5 km sprint 61.
Irena Česneková
Biatlon
15 km individuální závod 67.
Filip Trejbal
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončil
Markéta Jeriová
Saně
jednotlivkyně ženy nedokončila
Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd nedokončil
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Filip Trejbal
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Šárka Strachová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Martin Vráblík
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Ondřej Bank
Alpské lyžování
Super-G nedokončil
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil