Svatý Mořic 1948 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
2
Jiřina Nekolová
Krasobruslení
závod mužů 4.
Alena Vrzáňová
Krasobruslení
závod mužů 5.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 8.
Jaroslav Cardal
Běh na lyžích
50 km klasicky 8.
Antonín Šponar
Alpské lyžování
alpská kombinace 9.
Alexandra Nekvapilová
Alpské lyžování
alpská kombinace 9.
Luboš Brchel
Alpské lyžování
slalom 9.
Vladislav Čáp
Krasobruslení
závod mužů 10.
František Balvín
Běh na lyžích
50 km klasicky 11.
Dagmar Lerchová
Krasobruslení
závod žen 13.
Zdeněk Fikar
Krasobruslení
závod mužů 13.
Boby
Dvojbob 14.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 14.
Luboš Brchel
Alpské lyžování
alpská kombinace 14.
Alexandra Nekvapilová
Alpské lyžování
sjezd 14.
Alexandra Nekvapilová
Alpské lyžování
slalom 16.
Miloslav Bělonožník
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 16.
Antonín Šponar
Alpské lyžování
sjezd 17.
Božena Moserová
Alpské lyžování
alpská kombinace 18.
Božena Moserová
Alpské lyžování
slalom 19.
Jaroslav Zajíček
Běh na lyžích
50 km klasicky 20.
Zdeněk Remsa
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 20.
Jaroslav Lukeš
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 21.
Antonín Šponar
Alpské lyžování
slalom 22.
Vladimír Kolář
Rychlobruslení
5000 m 22.
Božena Moserová
Alpské lyžování
sjezd 25.
Vladimír Kolář
Rychlobruslení
1500 m 26.
Vladimír Kolář
Rychlobruslení
500 m 26.
Luboš Brchel
Alpské lyžování
sjezd 27.
Josef Císař
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 29.
Jaroslav Kadavý
Severská kombinace
individuální závod 31.
Bohumil Kosour
Severská kombinace
individuální závod 32.
Daniel Šlachta
Alpské lyžování
alpská kombinace 33.
Daniel Šlachta
Alpské lyžování
slalom 33.
Jaroslav Lukeš
Severská kombinace
individuální závod 35.
František Šimůnek
Severská kombinace
individuální závod 36.
Jaroslav Cardal
Běh na lyžích
18 km klasicky 40.
Daniel Šlachta
Alpské lyžování
sjezd 46.
Vít Fousek st.
Běh na lyžích
18 km klasicky 58.
Bohumil Kosour
Běh na lyžích
18 km klasicky 58.
Jaroslav Zajíček
Běh na lyžích
18 km klasicky 60.
Štefan Kovalčík
Běh na lyžích
18 km klasicky 63.
Jaroslav Kadavý
Běh na lyžích
18 km klasicky 67.
František Šimůnek
Běh na lyžích
18 km klasicky 72.
Jaroslav Lukeš
Běh na lyžích
18 km klasicky 78.
Zdeněk Parma
Alpské lyžování
sjezd nedokončil
Krasobruslení
sportovní dvojice nedokončili
Vladimír Kolář
Rychlobruslení
10000 m diskvalifikován
Vít Fousek st.
Běh na lyžích
50 km klasicky nedokončil
Zdeněk Parma
Alpské lyžování
slalom nedokončil