Moskva 1980 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ota Zaremba
Vzpírání
do 100 kg
1
 (muži)
Fotbal
turnaj
1
 (ženy)
Pozemní hokej
turnaj
2
Imrich Bugár
Atletika
hod diskem
2
Jarmila Kratochvílová
Atletika
400 m
2
Dušan Poliačik
Vzpírání
do 82,5 kg
3
Veslování
dvojskif (2x)
3
Vladimír Kocman
Judo
nad 95 kg
3
Dan Karabin
Zápas
volný styl do 74 kg
3
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev
3
Július Strnisko
Zápas
volný styl do 100 kg
3
Ján Franek
Box
do 71 kg
3
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
kruhy
3
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
3
 (muži)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 4.
Pavel Pulda
Sportovní střelba
skeet 4.
Vladek Lacina
Veslování
skif (1x) 4.
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
prostná 4.
Miloslav Rolko
Plavání
100 m znak 4.
Anton Tkáč
Dráhová cyklistika
sprint 4.
 (muži)
Veslování
osma (8+) 4.
Josef Hojný
Sportovní střelba
trap 4.
Libor Dvořák
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 4.
Rudolf Strejček
Vzpírání
nad 110 kg 4.
Dalibor Řehák
Vzpírání
do 90 kg 4.
Zdenka Rousková
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 4.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 4.
 (ženy)
Házená
turnaj 5.
Daniel Machek
Plavání
400 m volný způsob 5.
Irena Fleissnerová
Plavání
200 m prsa 5.
Antonín Jelínek
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg 5.
Bohuslav Braum
Vzpírání
nad 110 kg 5.
Pavel Petřikov st.
Judo
- 60 kg 5.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 5.
Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
kladina 5.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 5.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 5.
 (muži)
Moderní pětiboj
družstva 6.
Felix Masár
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 6.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 6.
Oldřich Dvořák
Zápas
řecko-římský styl do 100 kg 6.
Jarmila Nygrýnová
Atletika
skok daleký 6.
Miloslav Rolko
Plavání
400 m individuální polohový závod 6.
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem 6.
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
přeskok 6.
 (muži)
Šerm
tým kord 6.
Josef Krysta
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 6.
Jozef Plachý
Atletika
1500 m 6.
Lubomír Sršeň
Vzpírání
do 90 kg 6.
František Nedvěd
Vzpírání
do 60 kg 6.
Jana Labáková
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Jaroslav Jurka
Šerm
kord 7.
Jaroslav Kříž
Judo
do 65 kg 7.
Jaromír Vlk
Atletika
vrh koulí 7.
Katarína Ráczová
Šerm
fleret 7.
Petr Kocek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 7.
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Anton Baraniak
Vzpírání
do 100 kg 7.
Milan Kadlec
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 8.
Daniel Machek
Plavání
400 m individuální polohový závod 8.
Miroslav Janota
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 8.
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 8.
 (muži)
Volejbal
turnaj 8.
Martin Penc
Dráhová cyklistika
stíhací závod 8.
Felix Masár
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 8.
Radomír Blažík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 8.
Michal Vejsada
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 8.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 9.
Jiří Sýkora
Atletika
5000 m 9.
Dušan Drška
Vzpírání
67kg 9.
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem 9.
Dušan Moravčík
Atletika
3000 m steeplechase 10.
Zdeňka Šilhavá
Atletika
vrh koulí 10.
Pavol Blažek
Atletika
50 km chůze 10.
Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 10.
Marcela Koblasová
Atletika
pětiboj 11.
Jana Labáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Zdeňka Šilhavá
Atletika
hod diskem 11.
Josef Machan
Sportovní střelba
trap 11.
Josef Panáček
Sportovní střelba
skeet 11.
Eva Marečková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 12.
Jachting
Létající Holanďan 12.
Dana Chmelařová
Skoky do vody
10 m věž 12.
Vladimír Bárta
Judo
do 78 kg 12.
Jiří Chamrád
Atletika
hod kladivem 12.
Ivan Némethy
Sportovní střelba
libovolná pistole 13.
Jiří Škoda
Silniční cyklistika
silniční závod 13.
Jaroslav Jurka
Šerm
fleret 13.
Heidemarie Bártová
Skoky do vody
3 m prkno 13.
Juraj Benčík
Atletika
50 km chůze 13.
Pavol Blažek
Atletika
20 km chůze 14.
Bohumír Pokorný
Sportovní střelba
běžící terč 14.
Josef Šenkýř
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 14.
Jan Bártů
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 16.
Miroslav Šandor
Box
bantamová váha (52 - 57kg) 17.
Vlastibor Konečný
Silniční cyklistika
silniční závod 17.
Miroslav Pavlov
Box
do 67 kg 17.
Jiří Bachroň
Sportovní střelba
běžící terč 18.
Jaroslav Nikodým
Judo
do 95 kg 19.
Jozef Pribilinec
Atletika
20 km chůze 20.
Jitka Dolejší
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 20.
Adolf Jakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 20.
Oldřich Kubišta
Šerm
kord 21.
Rudolf Babiak
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 21.
Jaroslav Pekař
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 22.
František Hadaš
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 24.
Adolf Jakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 24.
Jan Zoulík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 25.
Vladimír Hurt
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 26.
Bohumil Starnovský
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 26.
František Koukal
Šerm
fleret 29.
Jiří Douba
Šerm
kord 31.
Jiří Vogler
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 32.
Ladislav Ferebauer
Silniční cyklistika
silniční závod 37.
Július Ivan
Atletika
110 m překážek rozběh
František Břečka
Atletika
200 m meziběh
Karel Kolář
Atletika
400 m semifinále
Jozef Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jan Migdau
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Miloslav Kučeřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Josef Jánský
Atletika
maraton nedokončil
Vlastimil Zwiefelhofer
Atletika
maraton nedokončil
Michal Klasa
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Jiří Sýkora
Atletika
10 000 m rozběh
Irena Fleissnerová
Plavání
100 m prsa rozplavba
Rychlostní kanoistika
K2 500 m semifinále
Juraj Benčík
Atletika
20 km chůze diskvalifikován
Petr Adamec
Plavání
200 m volný způsob rozplavba
Miloslav Rolko
Plavání
100 m motýlek rozplavba
Miloslav Rolko
Plavání
200 m znak rozplavba
Pavel Khek
Vzpírání
do 110 kg neklasifikován
Radek Havel
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Radek Havel
Plavání
200 m volný způsob rozplavba
Petr Adamec
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Rychlostní kanoistika
K2 500 m semifinále
Jaromír Vaňous
Atletika
50 km chůze diskvalifikován
Katarína Šarišská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Dana Brýdlová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jana Polakovičová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m semifinále
Anita Šauerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace