Atlanta 1996 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
1
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
1
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 závod
1
Jan Železný
Atletika
hod oštěpem
1
Vodní slalom
C2
2
Tenis
čtyřhra
2
Lukáš Pollert
Vodní slalom
C1 závod
2
Tomáš Dvořák
Atletika
desetiboj
3
Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
3
Šárka Kašpárková
Atletika
trojskok
3
Jana Novotná
Tenis
dvouhra
3
Petr Korbel
Stolní tenis
dvouhra 4.
Milan Mach
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 5.
Tenis
čtyřhra 5.
Václav Chalupa
Veslování
skif (1x) 5.
Marta Nedvědová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 6.
Vodní slalom
C2 6.
 (ženy)
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 7.
Robert Změlík
Atletika
desetiboj 7.
Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole 7.
Marek Švec
Zápas
řecko-římský styl do 90 kg 8.
Milan Bakeš
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 8.
Jaroslav Konečný
Box
do 60 kg 9.
Jiří Gach
Sportovní střelba
trap 9.
Marcela Sadilová
Vodní slalom
K1 závod 9.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 9.
Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
sprint 9.
Ludovít Plachetka
Box
střední váha (69 - 75 kg) 9.
Pavol Polakovič
Box
do 71 kg 9.
Petr Stanislav
Vzpírání
do 59 kg 10.
Daniel Málek
Plavání
100 m prsa 10.
Hana Netrefová
Plavání
400 m individuální polohový závod 10.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 11.
Lenka Maňhalová
Plavání
200 m prsa 11.
Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 11.
Zuzana Hlavoňová
Atletika
skok vysoký 11.
Jaroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 12.
Marta Nedvědová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 12.
Pavel Frinta
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 13.
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů 13.
Luboš Račanský
Sportovní střelba
běžící terč 13.
Pavel Kubec
Sportovní střelba
trap 13.
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) 13.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 14.
Josef Horký
Plavání
400 m individuální polohový závod 14.
Tomáš Janků
Atletika
skok vysoký 14.
Alice Honová
Atletika
hod diskem 15.
Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
libovolná pistole 15.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 15.
 (ženy)
Plavání
4 x 200 m volný způsob 15.
Olga Šplíchalová
Plavání
800 m volný způsob 15.
Kamil Damašek
Atletika
desetiboj 16.
Michaela Kvačková
Judo
do 61 kg 16.
Pavla Chrástová
Plavání
400 m individuální polohový závod 16.
Irena Pavelková
Vodní slalom
K1 závod 16.
Daniel Vacek
Tenis
dvouhra 17.
Petr Horáček
Box
super těžká váha (+91kg) 17.
Radka Štusáková
Judo
do 66 kg 18.
Josef Horký
Plavání
200 m individuální polohový závod 18.
Kateřina Neumannová
Horská kola
závod 18.
Daniel Málek
Plavání
200 m prsa 18.
Luboš Hilgert
Vodní slalom
K1 závod 18.
Milan Bakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 18.
Kristýna Kyněrová
Plavání
200 m volný způsob 19.
Jiří Prskavec st.
Vodní slalom
K1 závod 19.
Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap 19.
Kateřina Nash
Horská kola
závod 19.
Zdeňka Šilhavá
Atletika
hod diskem 19.
Roman Polom
Vzpírání
do 99 kg 19.
Pavel Janda
Vodní slalom
C1 závod 20.
Lenka Maňhalová
Plavání
200 m individuální polohový závod 20.
Marek Bílek
Atletika
hod diskem 20.
Milan Gombala
Atletika
skok daleký 20.
Pavel Sedláček
Atletika
hod kladivem 20.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohový závod 20.
Dagmar Bílková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 20.
Miroslav Menc
Atletika
vrh koulí 21.
Roman Nováček
Judo
- 60 kg 21.
Olga Šplíchalová
Plavání
400 m volný způsob 21.
Kateřina Pivoňková
Plavání
200 m znak 21.
Petr Lacina
Judo
do 86 kg 21.
Lenka Hyblerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 22.
Dagmar Bílková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 22.
Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 23.
Radovan Fořt
Horská kola
závod 24.
Rastislav Bizub
Plavání
200 m znak 24.
Marcela Kubalčíková
Plavání
100 m znak 24.
Stolní tenis
čtyřhra 25.
Jiří Malysa
Atletika
20 km chůze 25.
Nikola Brejchová
Atletika
hod oštěpem 25.
Milan Holuša
Atletika
50 km chůze 27.
Marcela Kubalčíková
Plavání
200 m motýlek 27.
Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole 27.
Andrea Šebestová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 28.
Lenka Maňhalová
Plavání
100 m prsa 29.
Josef Horký
Plavání
200 m motýlek 30.
Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod 30.
Patrik Hrdina
Jachting
Mistral 30.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 31.
Leoš Hlaváček
Sportovní střelba
skeet 32.
Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet 32.
Marcela Kubalčíková
Plavání
100 m motýlek 33.
Jiří Novák
Tenis
dvouhra 33.
Helena Suková
Tenis
dvouhra 33.
Jana Dobešová
Stolní tenis
dvouhra 33.
Pavel Camrda
Horská kola
závod 33.
Kristýna Kyněrová
Plavání
100 m volný způsob 34.
Roman Ječmínek
Šerm
kord 37.
Rastislav Bizub
Plavání
100 m znak 37.
Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 37.
Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 39.
Tomáš Kratochvíl
Atletika
20 km chůze 48.
Hubert Sonnek
Atletika
20 km chůze 52.
Jiří Fiřt
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 58.
Gabriela Krčmářová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 67.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m semifinále
Rychlostní kanoistika
K2 500 m semifinále
Pavlína Jobánková
Rychlostní kanoistika
K1 500 m opravné jízdy
 (ženy)
Rychlostní kanoistika
K4 500 m semifinále
Hubert Sonnek
Atletika
50 km chůze nedokončil
Helena Fuchsová
Atletika
400 m meziběh
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m semifinále
Ludmila Formanová
Atletika
800 m semifinále
Naděžda Koštovalová
Atletika
400 m meziběh
Pavel Soukup
Atletika
800 m rozběh
Hana Benešová
Atletika
400 m meziběh
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m semifinále
Rychlostní kanoistika
K2 500 m semifinále
Tomáš Dvořák
Atletika
110 m překážek rozběh
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m semifinále