Co nadělit pod stromeček? Máme pro vás vánoční olympijskou inspiraci

#OLYMPIJSKY
#OLYMPIJSKY
2 Minuty čtení
2 Minuty čtení

Štědrý den se blíží čím dál rychleji, a vy ještě nemáte žádné dárky? Neztrácejte hlavu! Máme pro vás tři tipy na dárečky, které pod ozdobeným stromkem udělají velkou radost. Mrkněte se.

Darujte dobro

Česká olympijská nadace oslavila 12. prosince jubilejní desáté narozeniny. Za tu dobu finančně podpořila přes 3700 dětí z ekonomicky znevýhodněných rodin, aby mohly sportovat. Jedním z podpořených dětí byla v minulosti i hokejistka Natálie Mlýnková, která se jako první nadační dítě probojovala až na olympijské hry. S národním týmem odehrála v Pekingu pět utkání a dala i gól. Pokud chcete přispět na sportování dětí a rozdávat tak radost sportem, klikněte SEM. Teď už záleží pouze na vás, jak velkou radost dětem uděláte.

Společně si zaběhejte

Za půl roku po celém Česku odstartuje oblíbený závod T-Mobile Olympijský běh. Oslavte s ostatními běžci 21. června 2023 Olympijský den sportem, a vyběhněte na trasy dlouhé zpravidla od 5 do 10 kilometrů. Zapojit se může celá rodina včetně dětí, které budou závodit na kratších tratích. Nejde o sportovní výkon, ale o posouvání vlastních hranic. Už nyní můžete zakoupit vánoční voucher a nachytat pro nejbližší krásné překvapení. Voucher můžete zakoupit ZDE.

T-Mobile Olympijský běh 2022 ve znamení VÝJIMEČNOSTI! 💖
(1:28)

Zahřejte se s legendou

Skokan na lyžích Jiří Raška vyhrál v roce 1968 pro Československo první zlatou medaili ze zimních olympijských her. Tehdy měl na hlavě stylovou čepici v barvách naší vlajky. V roce 2018 při padesátém výročí jeho triumfu byla společností Alpine Pro na jeho počest představena čepice pojmenovaná Raškovka, která se stala fenoménem a symbolem sportovců i fanoušků. Letos pro olympiádu v Pekingu vznikla nová Raškovka vyrobená doma zlatými ručičkami našich švadlen. Zahřejte se s ikonickou Raškovkou na hlavě v ledovém zimním počasí. Koupit ji můžete TADY. A zakoupit si můžete i oblečení z olympijské kolekce pro Tokio a Peking.

Podívej se! ❄ Olympijská kolekce pro ZOH 2022
(1:00)

Dárky z Rozhlasu

Chcete ladit se svou oblíbenou stanicí Radiožurnál Sport? Objednat si můžete recyklovaný batoh, tričko nebo i ponožky.

Unikátní půllitry

Chcete si doma na Vánoce zacinkat na zdraví unikátními sklenicemi? Plzeňský Prazdroj přichystal limitovanou edici olympijských půllitrů.

Přesný čas v novém roce

Hodinářství PRIM ve spolupráci s Českým olympijským výborem navrhlo dvě barevné varianty hodinek, které ocení jak muži, tak ženy. Po zakoupení hodinek z této speciální limitované série budou individualizovány jménem vlastníka.

Památeční medaile

Hodnotný investiční dárek nabízí Česká mincovna. Pořídit si můžete stříbrnou medaili, která byla vyražena speciálně jako vzpomínka na zimní olympijské hry v Pekingu 2022.

líbil se ti článek?