Innsbruck 1976 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
2
Jaroslav Balcar
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 4.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 6.
Saně
dvojice 6.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 9.
Dagmar Kuzmanová
Alpské lyžování
obří slalom 9.
Dagmar Kuzmanová
Alpské lyžování
slalom 9.
Dana Spálenská
Saně
jednotlivkyně ženy 10.
Blanka Paulů
Běh na lyžích
5 km klasicky 10.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 10.
Miloslav Sochor
Alpské lyžování
obří slalom 11.
Krasobruslení
taneční páry 11.
Josef Pospíšil
Severská kombinace
individuální závod 12.
Zdeněk Pazdírek
Krasobruslení
závod mužů 12.
Anna Pasiarová
Běh na lyžích
10 km klasicky 13.
Krasobruslení
sportovní dvojice 13.
Gabriela Soukalová
Běh na lyžích
5 km klasicky 13.
Jaroslav Balcar
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 14.
Miloslav Sochor
Alpské lyžování
slalom 14.
Stanislav Ptáčník
Saně
jednotlivci muži 14.
Milan Jarý
Běh na lyžích
50 km klasicky 14.
Jiří Beran
Běh na lyžích
50 km klasicky 15.
Anna Pasiarová
Běh na lyžích
5 km klasicky 15.
František Zeman
Severská kombinace
individuální závod 15.
Rudolf Höhnl
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 16.
Antonín Kříž
Biatlon
20 km individuální závod 17.
Jan Fajstavr
Běh na lyžích
50 km klasicky 17.
Boby
Dvojbob 17.
Blanka Paulů
Běh na lyžích
10 km klasicky 17.
Karel Kodejška
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 18.
Jindřich Zeman
Saně
jednotlivci muži 18.
Eva Ďurišinová
Krasobruslení
závod žen 19.
Gabriela Soukalová
Běh na lyžích
10 km klasicky 19.
Bohumír Zeman
Alpské lyžování
obří slalom 23.
Vladimír Resl
Saně
jednotlivci muži 23.
Miroslava Jaškovská
Běh na lyžích
5 km klasicky 23.
Ladislav Žižka
Biatlon
20 km individuální závod 24.
Jana Gantnerová
Alpské lyžování
obří slalom 25.
Milan Jarý
Běh na lyžích
30 km klasicky 26.
Ivo Felix
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 26.
Jindřich Balcar
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 27.
Stanislav Henych
Běh na lyžích
50 km klasicky 30.
Karel Kodejška
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 31.
Dagmar Kuzmanová
Alpské lyžování
sjezd 32.
Jana Gantnerová
Alpské lyžování
sjezd 33.
Bohumír Zeman
Alpské lyžování
sjezd 33.
František Šimon
Běh na lyžích
15 km klasicky 34.
Rudolf Höhnl
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 34.
Alena Bartošová
Běh na lyžích
10 km klasicky 35.
Jan Fajstavr
Běh na lyžích
15 km klasicky 35.
Milan Jarý
Běh na lyžích
15 km klasicky 39.
Miloslav Sochor
Alpské lyžování
sjezd 40.
František Šimon
Běh na lyžích
30 km klasicky 44.
Josef Malínský
Biatlon
20 km individuální závod 44.
Jiří Beran
Běh na lyžích
30 km klasicky 45.
Ján Michalko
Běh na lyžích
30 km klasicky 46.
Stanislav Henych
Běh na lyžích
15 km klasicky 46.
Bohumír Zeman
Alpské lyžování
slalom diskvalifikován
Jana Gantnerová
Alpské lyžování
slalom nedokončila