Krakov 2023 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
 (smíšené)
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Závod)
1
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 500 m (Finále)
1
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1 závod (Finále)
1
 (ženy)
Vodní slalom
C1 závod týmů (Finále)
1
Moderní pětiboj
soutěž smíšených štafet (Závod)
1
Ondřej Tunka
Vodní slalom
kayak cross (Finále)
1
Iveta Miculyčová
BMX freestyle
park (Finále)
1
Vladimír Štěpán
Sportovní střelba
trap (Finále)
2
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole, týmy (Finále)
2
 (ženy)
Vodní slalom
K1 závod týmů (Finále)
2
Filip Šnejdr
Atletika
800 m (Závod)
2
Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem (Závod)
2
 (muži)
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole, týmy (Finále)
2
Petra Štolbová
Taekwondo
do 62 kg (Finále)
2
Tereza Štechová
Muaythai
do 63,5 kg (Finále)
2
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Finále)
2
 (muži)
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice, týmy (Finále)
2
Tereza Širůčková
Sportovní lezení
lezení na obtížnost (Finále)
3
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Finále)
3
Tereza Fišerová
Vodní slalom
K1 závod (Finále)
3
 (ženy)
Sportovní střelba
skeet, týmy (O 3. místo)
3
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole (Finále)
3
Dominika Hronová
Taekwondo
do 53 kg (Turnaj)
3
Ondřej Malina
Muaythai
do 81 kg (Turnaj)
3
Vít Přindiš
Vodní slalom
kayak cross (Finále)
3
Václav Chaloupka
Vodní slalom
C1 závod (Finále)
3
 (ženy)
Rugby 7
turnaj (Turnaj)
3
Jakub Klauda
Muaythai
do 91 kg (Turnaj)
3
Gabriela Satková
Vodní slalom
C1 závod (Finále) 4.
Iveta Jiránková
Taekwondo
-67 kg (O 3. místo) 4.
Jiří Prskavec
Vodní slalom
C1 závod (Finále) 4.
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Závod) 4.
Teqball
smíšená družstva (Turnaj) 4.
Amálie Švábíková
Atletika
skok o tyči (Závod) 4.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m (Finále) 5.
Manh Hung Nguyen
Muaythai
do 60 kg (Turnaj) 5.
Monika Langerová
Box
do 75 kg (Turnaj) 5.
 (muži)
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole, týmy (Závod) 5.
Veronika Mišková
kata
kata (Turnaj) 5.
Marie Horáčková
Lukostřelba
reflexní luk (Turnaj) 5.
Iva Buřvalová
Teqball
dvouhra (Turnaj) 5.
Jakub Špicar
Rychlostní kanoistika
K1 500 m (Finále) 5.
Věra Korbášová
Muaythai
do 57 kg (Turnaj) 5.
Klára Strnadová
Kickbox
full contact, do 52 kg (Turnaj) 5.
Viktorie Bulínová
Muaythai
do 54 kg (Turnaj) 5.
Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí (Závod) 5.
 (ženy)
Plážový fotbal
turnaj (Turnaj) 6.
 (muži)
Šerm
tým kord (Turnaj) 6.
 (muži)
Sportovní střelba
skeet, týmy (Závod) 6.
 (muži)
Basketbal 3 na 3
turnaj (Turnaj) 6.
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole smíšený tým (Závod) 6.
Tereza Petržilková
Atletika
400 m (Závod) 6.
Nikoleta Jíchová
Atletika
400 m překážek (Závod) 6.
 (muži)
Vodní slalom
C1 závod týmů (Finále) 6.
 (ženy)
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole, týmy (Závod) 6.
 (ženy)
Basketbal 3 na 3
turnaj (Turnaj) 6.
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Závod) 7.
Kateřina Jalůvková
BMX freestyle
park (Finále) 7.
Tomáš Beran
BMX freestyle
park (Finále) 7.
Anežka Paloudová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m (Finále) 7.
 (muži)
Sportovní střelba
trap, týmy (Závod) 7.
Tomáš Nýdrle
Sportovní střelba
skeet (Finále) 7.
Jakub Krejčí
Vodní slalom
K1 závod (Finále) 7.
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 500 m (Finále) 7.
 (ženy)
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice, týmy (Závod) 7.
Martina Malíková
Rychlostní kanoistika
C1 500 m (Finále) 7.
 (ženy)
Sportovní střelba
sportovní pistole, týmy (Závod) 7.
Matěj Rampula
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole (Finále) 7.
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret (Turnaj) 7.
Adam Jochman
Taekwondo
-80 kg (Turnaj) 7.
Rychlostní kanoistika
C2 200 m mix (Finále) 8.
Marek Grycz
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců (Finále) 8.
Michaela Hrubá
Atletika
skok vysoký (Závod) 8.
 (muži)
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška, týmy (Závod) 8.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m (Finále) 9.
Martin Pinc
Box
nad 92 kg (Turnaj) 9.
Jan Louda
Badminton
dvouhra (Turnaj) 9.
Badminton
čtyřhra (Turnaj) 9.
David Foller
Atletika
3000 m steeplechase (Závod) 9.
Jakub Davidík
Atletika
1500 m (Závod) 9.
Tereza Švábíková
Badminton
dvouhra (Turnaj) 9.
Zina Hrdličková
Sportovní střelba
trap (2. závodní den) 9.
Stolní tenis
smíšená čtyřhra (Turnaj) 9.
Petr Novák
Box
do 63,5 kg (Turnaj) 9.
Teqball
čtyřhra (Turnaj) 9.
Lucie Horváth Sedláčková
Box
do 57 kg (Turnaj) 9.
Jan Štefela
Atletika
skok vysoký (Závod) 9.
Teqball
čtyřhra (Turnaj) 9.
Marek Totušek
Šerm
fleret (Turnaj) 9.