Sportovci - Krakov 2023

    Krakov

    Jméno a příjmení Sport Medailí
    Aigermanová Gabriela Aigermanová
    Šerm
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Bárta Dan Bárta
    Atletika
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominován
    Bartl Miloš Bartl
    Box
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominován
    Baťhová Tereza Baťhová
    Rugby 7
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Bechyňová Karolína Bechyňová
    Šerm
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Bejček Ondřej Bejček
    Rugby 7
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominován
    Bendová Nikola Bendová
    Atletika
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominován
    Beran Jiří Beran
    Šerm
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominován
    Beran Tomáš Beran
    BMX freestyle
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominován
    Bernardová Lenka Bernardová
    Box
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Betlachová Barbora Betlachová
    Rychlostní kanoistika
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Bieleszová Veronika Bieleszová
    Šerm
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Bímová Andrea Bímová
    Šerm
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Blašková Zdena Blašková
    Stolní tenis
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Blažíčková Veronika Blažíčková
    Sportovní střelba
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Bolfová Veronika Bolfová
    Rugby 7
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Brabcová Aneta Brabcová
    Sportovní střelba
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Brabec Jakub Brabec
    Rychlostní kanoistika
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominován
    Brázdová Lucie Brázdová
    Sportovní střelba
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována
    Brzyszkowská Katrin Brzyszkowská
    Atletika
    Počet zlatých medailí
    0
    Počet stříbrných medailí
    0
    Počet bronzových medailí
    0
    Nominována