Rio 2016 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Lukáš Krpálek
Judo
- 100 kg (Finále)
1
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
2
Jaroslav Kulhavý
Horská kola
závod
2
Petra Kvitová
Tenis
dvouhra
3
Tenis
čtyřhra
3
Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
3
Tenis
smíšená čtyřhra
3
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
3
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m
3
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1
3
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 4.
Vítězslav Gebas
Vodní slalom
C1 4.
Tenis
čtyřhra 4.
Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči 4.
Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek 4.
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 5.
Kateřina Nash
Horská kola
závod 5.
Michal Balner
Atletika
skok o tyči 7.
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem 7.
Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x) 7.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 7.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 7.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 7.
Vodní slalom
C2 8.
Jiří Orság
Vzpírání
nad 105 kg 8.
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem 8.
David Svoboda
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 9.
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m 9.
Pavel Petřikov
Judo
- 60 kg 9.
Veslování
dvojskif (2x) 10.
Kateřina Minařík Kudějová
Vodní slalom
K1 10.
Anežka Drahotová
Atletika
20 km chůze 10.
Leopold König
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 11.
 (muži)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka lehkých vah 12.
Adam Sebastian Helcelet
Atletika
desetiboj 12.
Petr Frydrych
Atletika
hod oštěpem 12.
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob 12.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 12.
Veronika Kozelská-Fenclová
Jachting
Laser Radial - One Person Dinghy 12.
Radek Juška
Atletika
skok daleký 13.
Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký 14.
Barbora Závadová
Plavání
400 m individuální polohový závod 14.
Ondřej Cink
Horská kola
závod 14.
Jan Bárta
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 15.
Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem 15.
Pavel Maslák
Atletika
400 m 16.
Simona Kubová
Plavání
100 m znak 17.
Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint 17.
Plážový volejbal
turnaj 17.
Lucie Šafářová
Tenis
dvouhra 17.
Kateřina Šafránková
Atletika
hod kladivem 17.
Barbora Strýcová
Tenis
dvouhra 17.
Jakub Holuša
Atletika
1500 m 18.
Synchronizované plavání
dueta 18.
Petr Svoboda
Atletika
110 m překážek 18.
Martina Moravčíková
Plavání
200 m prsa 18.
Michaela Hrubá
Atletika
skok vysoký 18.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 18.
Jiřina Kudličková
Atletika
skok o tyči 19.
Jana Pechanová
Dálkové plavání
10 km 19.
Adéla Hanzlíčková
Zápas
volný styl do 63 kg 19.
Filip Šváb
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 19.
Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí 20.
Libuše Jahodová
Sportovní střelba
skeet 20.
Barbora Závadová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 21.
Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 21.
Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
keirin 21.
Jan Škarnitzl
Horská kola
závod 22.
Eliška Klučinová
Atletika
sedmiboj 22.
Simona Kubová
Plavání
200 m znak 23.
Pavel Janeček
Plavání
400 m individuální polohový závod 24.
Denisa Helceletová
Atletika
400 m překážek 24.
Romana Maláčová
Atletika
skok o tyči 24.
Kateřina Cachová
Atletika
sedmiboj 24.
Jiří Sýkora
Atletika
desetiboj 25.
Martina Moravčíková
Plavání
100 m prsa 25.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 25.
Barbora Kodedová
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň 26.
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret 26.
Eva Vrabcová Nývltová
Atletika
maraton 26.
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod 27.
Viktor Teplý
Jachting
Laser - One Person Dinghy 28.
Lucie Svěcená
Plavání
100 m motýlek 28.
Jan Micka
Plavání
400 m volný způsob 29.
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer 31.
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob 31.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 32.
Iveta Vacenovská
Stolní tenis
dvouhra 33.
Tenis
čtyřhra 33.
Jiří Beran ml.
Šerm
kord 33.
Lucie Hradecká
Tenis
dvouhra 33.
Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 33.
Lukáš Rosol
Tenis
dvouhra 33.
Jaromír Ježek
Judo
- 73 kg 33.
Filip Nepejchal
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 35.
Jan Kuf
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 36.
Simona Kubová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 36.
David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 47.
Klára Spilková
Golf
Hra na rány 48.
Lubomír Jančařík
Stolní tenis
dvouhra 49.
Hana Matelová
Stolní tenis
dvouhra 49.
Dmitrij Prokopcov
Stolní tenis
dvouhra 49.
Petr Vakoč
Silniční cyklistika
silniční závod 58.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta diskvalifikována
Lukáš Gdula
Atletika
50 km chůze diskvalifikován
Zdeněk Štybar
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Petr Koukal
Badminton
dvouhra základní skupina
Kristina Gavnholt
Badminton
dvouhra základní skupina
Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Leopold König
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil