Paříž 2024 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Moira Stewartová
Atletika
maraton (Závod) V programu
Tereza Hrochová
Atletika
maraton (Závod) V programu
Dráhová cyklistika
madison (Finále) V programu
Petra Štolbová
Taekwondo
+67 kg (Osmifinále) V programu
Martin Straka
Dálkové plavání
10 km (Závod) V programu
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m (Rozjížďka) V programu
Anežka Paloudová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m (Rozjížďka) V programu
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl 97 kg (Osmifinále) V programu
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) V programu
Rychlostní kanoistika
K2 500 m (Rozjížďka) V programu
Rychlostní kanoistika
C2 500 m (Rozjížďka) V programu
Lada Vondrová
Atletika
400 m (Rozběh) V programu
Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí (Kvalifikace) V programu
Kateřina Švíková
Jachting
RS:X - Windsurfer (5. závodní den) V programu
Tereza Švábíková
Badminton
dvouhra (5. hrací den) V programu
Badminton
čtyřhra (5. hrací den) V programu
Jan Louda
Badminton
dvouhra (5. hrací den) V programu
Jachting
49er FX - Skiff (4. závodní den) V programu
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1 závod (Kvalifikace) V programu
Gabriela Satková
Vodní slalom
C1 závod (Kvalifikace) V programu
Marie Horáčková
Lukostřelba
soutěž jednotlivců (Vyřazovací část) V programu
Miroslav Trunda
Všestrannost
soutěž jednotlivců (3. část - skoky) V programu
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret (1. kolo) V programu
Miroslav Knedla
Plavání
100 m znak (Rozplavba) V programu
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Rozplavba) V programu
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Kvalifikace) V programu
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) (Rozjížďka) V programu
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) (Rozjížďka) V programu
Antonie Galušková
Vodní slalom
K1 závod (Kvalifikace) V programu
Veslování
dvojskif (2x) (Rozjížďka) V programu
Barbora Seemanová
Plavání
400 m volný způsob (Rozplavba) V programu
Barbora Seemanová
Plavání
100 m motýlek (Rozplavba) V programu
Lukáš Rohan
Vodní slalom
C1 závod (Kvalifikace) V programu
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů Čekáme na potvrzení
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole Vybojoval místo
Lucie Hlaváčková
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň Vybojovala místo
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška Vybojoval místo
Veronika Blažíčková
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice Vybojovala místo
Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice Vybojoval místo
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet Vybojoval místo
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap Vybojoval místo
František Smetana
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška Vybojoval místo
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m Kvalifikován