Paříž 1924 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
šplh
1
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
bradla
2
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
přeskok
2
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
2
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
kruhy
2
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
3
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
šplh
3
Bohumil Durdis
Vzpírání
67kg
3
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
přeskok
3
 (muži)
Šerm
tým šavle 4.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 5.
František Kratochvíl
Zápas
volný styl 67 kg 5.
Jarmila Müllerová
Plavání
100 m znak 5.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
kruhy 5.
Emanuel Thiel
Drezura
soutěž jednotlivců 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 6.
 (muži)
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely družstva 6.
 (muži)
Vodní pólo
turnaj 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
kruhy 6.
Josef Kos
Sportovní gymnastika
bradla 7.
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
kruhy 7.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
přeskok 7.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 7.
Jaroslav Skobla
Vzpírání
do 82,5 kg 8.
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 8.
Július Balász
Skoky do vody
3 m prkno 9.
Antonín Hrabě
Vzpírání
do 60 kg 9.
Tenis
čtyřhra 9.
František Donda
Drezura
soutěž jednotlivců 11.
 (muži)
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 11.
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
 (muži)
Sportovní střelba
trap, týmy 12.
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
 (muži)
Sportovní střelba
libovolná puška družstva 14.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 15.
Josef Tomáš
Vzpírání
do 75 kg 15.
František Fišer
Vzpírání
nad 82,5 kg 16.
Tenis
čtyřhra 16.
Pavel Macenauer
Tenis
dvouhra 17.
Jan Koželuh
Tenis
dvouhra 17.
Miloslav Hlaváč
Sportovní střelba
běžící jelen 17.
Otto Schöniger
Drezura
soutěž jednotlivců 18.
Jaroslav Hanf
Drezura
soutěž jednotlivců 19.
Miloslav Hlaváč
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 19.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 20.
Rudolf Popler
Skoky
soutěž jednotlivců 23.
Antonín Svoboda
Atletika
pětiboj 25.
Josef Hosa
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 27.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
běžící jelen 28.
Josef Hosa
Sportovní střelba
běžící jelen 30.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
běžící jelen 31.
Josef Charous
Všestrannost
soutěž jednotlivců 32.
Antonín Perič
Silniční cyklistika
silniční závod 32.
Ladislav Žemla
Tenis
dvouhra 33.
Oldřich Buchar
Skoky
soutěž jednotlivců 34.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
libovolná puška 35.
Jaroslav Mach
Sportovní střelba
libovolná puška 35.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 36.
Karel Tůma
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 37.
Jindřich Lepiere
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 38.
Emil Werner
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 39.
Karel Červenka
Silniční cyklistika
silniční závod 40.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 41.
Antonín Charvát
Silniční cyklistika
silniční závod 44.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
libovolná puška 46.
Josef Pavlík
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 46.
Antonín Byczanski
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 47.
Jaroslav Mach
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 49.
Emil Werner
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 52.
Josef Kurz
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 55.
František Čermák
Sportovní střelba
libovolná puška 60.
Friedrich Rohrer
Tenis
dvouhra 61.
František Pražský
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 3. kolo
Eduard Bürgmeister
Jachting
Joly nedokončil
Bedřich John
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Aloisie Krongeigerová
Skoky do vody
3 m prkno kvalifikace
Jaroslav Brož
Dráhová cyklistika
50 km neklasifikován
Kurt Riedl
Sportovní střelba
trap nedokončil
Viktor Legát
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Bohumil Stinný
Vzpírání
do 82,5 kg nedokončil
Rudolf Piowatý
Plavání
200 m prsa semifinále
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů rozjížďka
Běla Drážková
Plavání
200 m prsa rozplavba
Eva Chaloupková
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Jaroslav Müller
Plavání
200 m prsa rozplavba
František Řezáč
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
František Dyršmíd
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
Oldřich Pštros
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 4. kolo
František Schuster
Sportovní střelba
trap nedokončil
Stanislav Bičák
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Stanislav Bičák
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Antonín Skopový
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 3. kolo
Jan Bozděch
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 3. kolo
Viktor Legát
Plavání
100 m znak rozplavba
Antonín Siegl
Sportovní střelba
trap nedokončil
Oldřich Červinka
Dráhová cyklistika
sprint opravné jízdy
Július Balász
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Miloš Knobloch
Dráhová cyklistika
sprint čtvrtfinále
František Dvořák
Šerm
fleret 1. kolo
Otakar Jandera
Atletika
110 m překážek semifinále
Karel Nedobitý
Atletika
5000 m rozběh
Vilém Šindler
Atletika
800 m rozběh
Vilém Šindler
Atletika
1500 m rozběh
Josef Javůrek
Šerm
fleret 1. kolo
Josef Javůrek
Šerm
kord 1. kolo
Stanislav Indruch
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
Jan Tille
Šerm
kord 1. kolo
Josef Rabas
Skoky
soutěž jednotlivců nedokončil
Josef Jungmann
Šerm
kord 1. kolo
 (muži)
Všestrannost
soutěž týmů nedokončili
Matěj Pechman
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
 (muži)
Fotbal
turnaj 2. kolo
Bohumil Honzátko
Atletika
maraton nedokončil
Josef Beránek
Zápas
volný styl 67 kg 3. kolo
Josef Kos
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž týmů nedokončili
František Janda-Suk
Atletika
hod diskem kvalifikace
 (muži)
Skoky
soutěž týmů nedokončili
František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Emil Kalous
Atletika
maraton nedokončil
Jiří Svoboda
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Móric Koczán
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Alois Sobotka
Atletika
skok daleký kvalifikace
František Fuhrherr-Nový
Atletika
skok o tyči kvalifikace
Mikuláš Kucsera
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Josef Machaň
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Josef Machaň
Atletika
skok daleký kvalifikace
Josef Eberle
Atletika
maraton nedokončil
Eduard Riedl
Atletika
800 m rozběh
František Statečný
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Karel Přibyl
Atletika
400 m rozběh
Karel Přibyl
Atletika
800 m rozběh
Alois Linka
Atletika
100 m rozběh
Alois Linka
Atletika
200 m rozběh
Antonín Svoboda
Atletika
100 m rozběh
Václav Antoš
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
 (muži)
Plavání
4 x 200 m volný způsob rozplavba
Václav Antoš
Plavání
400 m volný způsob semifinále
František Tázler
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo