Nanking 2014 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (smíšené)
Silniční cyklistika
závod družstev (Finále)
1
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) (Finále)
2
Martina Satková
Vodní slalom
C1 (startovní skok) (Finále)
2
Silniční cyklistika
silniční závod družstev (Závod)
2
Michaela Hrubá
Atletika
skok vysoký (Finále)
3
Kryštof Hájek
Rychlostní kanoistika
C1 sprint (O 3. místo)
3
Michaela Hrubá
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Finále)
3
Amálie Hilgertová
Vodní slalom
K1 (startovní skok) (O 3. místo)
3
Martin Vlach
Moderní pětiboj
Družstva (Závod) 5.
Plážový volejbal
turnaj (1. kolo) 5.
Lada Cermanová
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 24.
Tereza Vokálová
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 25.
Kryštof Hájek
Vodní slalom
C1 (startovní skok) 9.
Jolana Hojsáková
Moderní pětiboj
Družstva (Závod) 6.
Veronika Paličková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 20.
Zuzana Pražáková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 32.
Tomáš Rousek
Vodní slalom
K1 (startovní skok) 7.
Lucie Staňková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) 28.
 ()
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 10.
Martin Vlach
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 9.
Lada Cermanová
Atletika
vrh koulí 8.
Markéta Vondroušová
Tenis
dvouhra (1. kolo) 2 - 1
Simona Heinová
Tenis
dvouhra (1. kolo) 9.
Simona Heinová
Tenis
smíšená čtyřhra (Čtvrtfinále) 5.
Tenis
čtyřhra (1. kolo) 5.
Markéta Vondroušová
Tenis
smíšená čtyřhra (1. kolo) 17.
Martina Satková
Rychlostní kanoistika
C1 sprint 8.
Veronika Paličková
Atletika
100 m 13.
Tomáš Rousek
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 18.
Jolana Hojsáková
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň DNS
Amálie Hilgertová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 13.
Tereza Vokálová
Atletika
400 m překážek 4.
Roman Lehký
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 4.
Nikola Nosková
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 22.
Barbora Průdková
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 6.
Jan Rajchart
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 19.
Adela Szarzecová
Judo
Týmy do 63 kg 5.
Aneta Zuzáková
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 28.
Lucie Staňková
Atletika
hod kladivem 13.
Vojtěch Simbartl
Plavání
50 m prsa 27.
Sarah Beránková
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 5.
Gabriela Andělová
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 27.
Lucie Svěcená
Plavání
100 m motýlek 6.
Kristýna Štefcová
Stolní tenis
dvouhra 19.
Stolní tenis
smíšená čtyřhra 9.
Zuzana Pražáková
Atletika
skok o tyči 6.
Tereza Grusová
Plavání
50 m znak 9.
Jan Rajchart
Horská kola
družstva 3.
Anna Žabová
Veslování
skif (1x) 10.
Barbora Průdková
Horská kola
družstva 1.
Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 14.
Tereza Grusová
Plavání
200 m znak 13.
Nikola Nosková
BMX
družstva 18.
Lucie Svěcená
Plavání
50 m motýlek 9.
Roman Lehký
BMX
družstva 13.
Adriana Šimánková
Taekwondo
do 55 kg 5.
Adela Szarzecová
Judo
- 63 kg 13.
David Reitšpies
Stolní tenis
dvouhra 9.
Vojtěch Simbartl
Plavání
100 m prsa 31.
Tereza Grusová
Plavání
100 m znak 5.
Tereza Přibáňová
Stolní tenis
smíšená čtyřhra 13.
Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým (Kvalifikace) 20.