Albertville 1992 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Petr Barna
Krasobruslení
závod mužů
3
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev
3
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
3
Krasobruslení
sportovní dvojice 4.
Jiřina Pelcová
Biatlon
7,5 km sprint 5.
Jiří Parma
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 5.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 6.
Radim Nyč
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 6.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 6.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 7.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 7.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
alpská kombinace 8.
Pavel Benc
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 8.
 (ženy)
Biatlon
štafeta 3x7,5 km 8.
Krasobruslení
taneční páry 10.
Jiří Parma
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 10.
Ĺubomíra Balážová
Běh na lyžích
5 km klasicky 11.
Lenka Kulovaná
Krasobruslení
závod žen 11.
Alžběta Havrančíková
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 11.
Ivan Masařík
Biatlon
10 km sprint 12.
Ĺubomíra Balážová
Běh na lyžích
15 km klasicky 13.
Václav Korunka
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 13.
František Jež
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 13.
Luboš Buchta
Běh na lyžích
30 km klasicky 13.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
5 km klasicky 13.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
15 km klasicky 14.
Václav Korunka
Běh na lyžích
kombinace 14.
František Máka
Severská kombinace
individuální závod 15.
Jiří Holubec
Biatlon
20 km individuální závod 15.
Saně
dvojice 15.
Jaroslav Sakala
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 15.
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
alpská kombinace 15.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
sjezd 16.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
slalom 16.
Petra Matěchová
Saně
jednotlivkyně ženy 17.
Alžběta Havrančíková
Běh na lyžích
kombinace 17.
Josef Kovařík
Severská kombinace
individuální závod 17.
Václav Korunka
Běh na lyžích
10 km klasicky 17.
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
5 km klasicky 18.
Gabriela Sůvová
Biatlon
7,5 km sprint 18.
Jiří Teplý
Běh na lyžích
30 km klasicky 18.
Zora Simčáková
Běh na lyžích
15 km klasicky 18.
Petr Urban
Saně
jednotlivci muži 19.
Tomáš Goder
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 20.
Mária Jasenčáková
Saně
jednotlivkyně ženy 20.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
obří slalom 20.
Jan Kohoutek
Saně
jednotlivci muži 20.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 21.
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 22.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
kombinace 22.
Tomáš Kos
Biatlon
10 km sprint 22.
Tomáš Kos
Biatlon
20 km individuální závod 23.
Jiřina Pelcová
Biatlon
15 km individuální závod 23.
Jiří Holubec
Biatlon
10 km sprint 23.
František Jež
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 23.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
30 km klasicky 24.
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
sjezd 24.
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
kombinace 24.
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
slalom 24.
Jiří Kyncl
Rychlobruslení
10000 m 25.
Martin Rypl
Biatlon
20 km individuální závod 25.
Peter Jurko
Alpské lyžování
slalom 25.
Radim Nyč
Běh na lyžích
kombinace 25.
Boby
Dvojbob 25.
Ĺubomíra Balážová
Běh na lyžích
kombinace 26.
Jiří Kyncl
Rychlobruslení
5000 m 27.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
Super-G 27.
Jiří Musil
Rychlobruslení
10000 m 28.
Jiří Musil
Rychlobruslení
5000 m 30.
Zora Simčáková
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 30.
Boby
Dvojbob 31.
Anna Janoušková
Běh na lyžích
15 km klasicky 33.
Radim Nyč
Běh na lyžích
10 km klasicky 33.
Anna Janoušková
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 33.
Pavel Benc
Běh na lyžích
kombinace 33.
Marián Bíreš
Alpské lyžování
obří slalom 34.
Marián Bíreš
Alpské lyžování
sjezd 34.
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
Super-G 34.
Alžběta Havrančíková
Běh na lyžích
5 km klasicky 34.
Peter Jurko
Alpské lyžování
obří slalom 37.
Marián Bíreš
Alpské lyžování
Super-G 37.
Jiří Kyncl
Rychlobruslení
500 m 39.
Peter Jurko
Alpské lyžování
Super-G 39.
Iveta Knížková
Biatlon
7,5 km sprint 41.
Martin Bayer
Severská kombinace
individuální závod 41.
Pavel Benc
Běh na lyžích
10 km klasicky 41.
Jaroslav Sakala
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 41.
Jiří Musil
Rychlobruslení
500 m 41.
Jana Kulhavá
Biatlon
15 km individuální závod 43.
Tomáš Goder
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 48.
Martin Rypl
Biatlon
10 km sprint 50.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
kombinace 55.
Gabriela Sůvová
Biatlon
15 km individuální závod 56.
Petra Nosková
Biatlon
15 km individuální závod 60.
Helena Černohorská
Biatlon
7,5 km sprint 62.
Ivan Masařík
Biatlon
20 km individuální závod 66.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
10 km klasicky 66.
Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod nedokončil
Peter Jurko
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončil
Marián Bíreš
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončil
Marián Bíreš
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila