Paříž 2024 - Kompletní výsledky
Kompletní program
sportovec | sport | disciplína | umístění | |
---|---|---|---|---|
Alexander Choupenitch |
|
fleret | Kvalifikován na jméno | |
Petra Štolbová |
|
+67 kg | Vybojovala místo | |
Tereza Hrochová |
|
maraton | Kvalifikována na jméno | |
Martin Straka |
|
10 km | Vybojoval místo | |
Miroslav Trunda |
|
soutěž jednotlivců | Vybojoval místo | |
Moira Stewartová |
|
maraton | Kvalifikována na jméno | |
Barbora Seemanová |
|
100 m motýlek | Kvalifikována na jméno | |
Barbora Seemanová |
|
400 m volný způsob | Kvalifikována na jméno | |
|
turnaj 24 týmů | Čekáme na potvrzení | ||
Soňa Artamonova |
|
víceboj jednotlivkyň | Kvalifikována na jméno | |
Artur Omarov |
|
řecko-římský styl 97 kg | Vybojoval místo | |
Antonie Galušková |
|
K1 závod | Vybojovala místo | |
Lukáš Rohan |
|
C1 závod | Vybojoval místo | |
Gabriela Satková |
|
C1 závod | Vybojovala místo | |
|
dvojka bez kormidelníka (2-) | Vybojovala místo | ||
|
dvojskif lehkých vah (2x) | Vybojoval místo | ||
Miroslav Knedla |
|
100 m znak | Kvalifikován na jméno | |
Lada Vondrová |
|
400 m | Kvalifikována na jméno | |
Marie Horáčková |
|
soutěž jednotlivců | Vybojovala místo | |
Barbora Seemanová |
|
200 m volný způsob | Kvalifikována na jméno | |
Jakub Vadlejch |
|
hod oštěpem | Kvalifikován na jméno | |
Jiří Prskavec |
|
K1 závod | Vybojoval místo | |
Martin Podhráský |
|
25 m rychlopalná pistole | Vybojoval místo | |
Lucie Hlaváčková |
|
soutěž jednotlivkyň | Vybojovala místo | |
Jiří Přívratský |
|
10 m vzduchová puška | Vybojoval místo | |
Veronika Blažíčková |
|
50 m libovolná malorážka, 3 pozice | Vybojovala místo | |
Petr Nymburský |
|
50 m libovolná malorážka, 3 pozice | Vybojoval místo | |
Jakub Tomeček |
|
skeet | Vybojoval místo | |
Jiří Lipták |
|
trap | Vybojoval místo | |
Tomáš Staněk |
|
vrh koulí | Kvalifikován na jméno | |
Josef Dostál |
|
K1 1000 m | Vybojoval místo | |
Martin Fuksa |
|
C1 1000 m | Vybojoval místo | |
|
K2 500 m | Vybojoval místo | ||
František Smetana |
|
10 m vzduchová puška | Vybojoval místo | |
|
C2 500 m | Vybojoval místo |