Maribor 2023 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Terezie Táborská
Atletika
200 m (Finále)
1
Matyáš Zach
Atletika
110 m překážek (Finále)
1
Kryštof Bažant
Horská kola
závod (Závod)
1
Julie Paštiková
Tenis
dvouhra (Turnaj)
1
Jana Johanová
Atletika
3000 m (Finále)
1
Adéla Holubová
Atletika
800 m (Finále)
1
Petr Meindlschmid
Atletika
skok daleký (Finále)
1
Ondřej Loupal
Atletika
400 m (Finále)
1
Karolína Jarošová
Atletika
2000 m steeplechase (Finále)
1
Daniel Hanzelka
Atletika
desetiboj (2. závodní den)
2
Apolena Švábíková
Atletika
skok o tyči (Finále)
2
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
2
David Jarolímek
Atletika
hod diskem (Finále)
2
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
bradla (Finále)
3
Tenis
čtyřhra (Turnaj)
3
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
3
 (ženy)
Atletika
štafeta 4 x 100 m (Finále)
3
 (muži)
Volejbal
turnaj chlapců, 8 týmů (Turnaj)
3
Marie Košnarová
Judo
+70 kg dívky (Turnaj)
3
Jan Foltýn
Plavání
50 m volný způsob (Finále)
3
Petr Meindlschmid
Atletika
100 m (Finále) 4.
Lucie Grohová
Horská kola
závod (Závod) 4.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 4.
Karolína Machová
Atletika
vrh koulí (Finále) 4.
Markéta Korčáková
Judo
- 48 kg (Turnaj) 4.
Nikolas Spiros Papadimitriu
Atletika
skok o tyči (Finále) 5.
Viktorie Jánská
Atletika
skok daleký (Finále) 5.
Veronika Grusová
Plavání
200 m individuální polohový závod (Finále) 6.
 (muži)
Plavání
4 x 100 m volný způsob (Finále) 6.
Tereza Lieblová
Atletika
hod oštěpem (Finále) 6.
Jan Foltýn
Plavání
100 m volný způsob (Finále) 6.
 (ženy)
Házená
turnaj dívek, 8 týmů (Turnaj) 6.
Filip Toul
Atletika
1500 m (Finále) 7.
Petr Morávek
Plavání
1500 m volný způsob (Finále) 7.
Antonie Cermanová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 8.
Ester Parohová
Atletika
100 m (Finále) 8.
Milan Vích
Atletika
200 m (Finále) 8.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 8.
Alexandra Kollárovičová
Atletika
hod kladivem (Finále) 9.
Vendula Strakatá
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 9.
Adam Červinka
Atletika
3000 m (Závod) 9.
Sportovní gymnastika
Víceboj dvojic (Závod) 10.
Eliška Kramešová
Atletika
400 m (Závod) 10.
Klára Vavřinová
Atletika
sedmiboj (Závod) 10.
Daniel Marák
Atletika
2000 m steeplechase (Finále) 10.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m volný způsob (Závod) 10.
Charlene Crhová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 10.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Závod) 10.
František Jabůrek
Atletika
vrh koulí (Finále) 11.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 12.
Charlene Crhová
Plavání
200 m prsa (Závod) 12.
Hana Mikulášová
Atletika
trojskok (Závod) 13.
Richard Březovič
Atletika
hod oštěpem (Závod) 13.
Nikol Jeníková
Skateboarding
Street (Závod) 13.
Richard Březina
Skateboarding
Street (Závod) 14.
Jan Foltýn
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 14.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohový závod (Závod) 15.
Rozálie Cejpková
Plavání
200 m motýlek (Závod) 15.
Jan Šťastný
Plavání
200 m prsa (Závod) 15.
Charlene Crhová
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 15.
Rozálie Cejpková
Plavání
100 m prsa (Závod) 16.
Charlene Crhová
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 16.
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Závod) 18.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 18.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 19.
Adéla Preislerová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 20.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod (Závod) 20.
Adéla Preislerová
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 22.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 22.
Petr Morávek
Plavání
400 m volný způsob (Závod) 22.
Jan Šťastný
Plavání
200 m motýlek (Závod) 24.
Veronika Grusová
Plavání
100 m prsa (Závod) 24.
Karolína Svobodová
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 25.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m prsa (Závod) 25.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 25.
Samuel Hübscher
Plavání
400 m individuální polohový závod (Závod) 26.
Václav Vaculík
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 26.
Petr Morávek
Plavání
400 m individuální polohový závod (Závod) 29.
Adam Novotný
Plavání
400 m volný způsob (Závod) 30.
Jan Šťastný
Plavání
100 m motýlek (Závod) 30.
Samuel Hübscher
Plavání
100 m prsa (Závod) 30.
Adam Novotný
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 32.
Karolína Svobodová
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 32.
Antonie Cermanová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 33.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 33.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 33.
Karolína Svobodová
Plavání
400 m volný způsob (Závod) 33.
Jakub Tesařík
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 33.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 35.
Petr Morávek
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 35.
Nikola Škrabalová
Plavání
100 m znak (Závod) 35.
Nikola Škrabalová
Plavání
200 m znak (Závod) 36.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 37.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 37.
Marek Přenosil
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 39.
Marek Přenosil
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 39.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 39.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 40.
Karolína Svobodová
Plavání
100 m znak (Závod) 40.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 42.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 44.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 44.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 46.
Jakub Tesařík
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 47.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 47.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 48.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 50.
Vendula Strakatá
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 51.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 51.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 55.
Matěj Piták
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 56.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 58.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 61.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 71.
Matěj Piták
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 71.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 72.
 (smíšené)
Judo
soutěž smíšených týmů (1. kolo) Prohra 2:4 vs. Rakousko
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 100 m (Rozběh) DNF
Martin Sedlák
Judo
+ 90 kg (Opravy) Prohra 0S1:10S2 vs. Jaroslav Omelčenko (UKR)
Štěpánka Hojdarová
Judo
- 70 kg (Opravy) Prohra 0:2S1 vs. Jael Wernertová (AUT)
Tereza Krejčová
Tenis
dvouhra (Čtvrtfinále) Prohra 0:2 vs. Charo Esquivaová (ESP)
Petra Poštulková
Atletika
100 m překážek (Rozběh) DSQ
Filip Košárko
Tenis
dvouhra (Čtvrtfinále) Prohra 1:2 vs. Svit Suljić (SLO)
Vít Šarboch
Judo
- 81 kg (Opravy) Prohra 0:10 vs. Yair Grosman (ISR)
Adéla Šimůnková
Judo
- 63 kg (3. kolo) Prohra 0:10 vs. Kristina Opanasenková (UKR)
Kristián Kučera
Judo
- 73 kg (2. kolo) Prohra 0S3:10 vs. Adrian Durdević (BIH)