Maribor 2023 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Terezie Táborská
Atletika
200 m (Finále)
1
Matyáš Zach
Atletika
110 m překážek (Finále)
1
Kryštof Bažant
Horská kola
závod (Závod)
1
Julie Paštiková
Tenis
dvouhra (Turnaj)
1
Jana Johanová
Atletika
3000 m (Finále)
1
Adéla Holubová
Atletika
800 m (Finále)
1
Petr Meindlschmid
Atletika
skok daleký (Finále)
1
Ondřej Loupal
Atletika
400 m (Finále)
1
Karolína Jarošová
Atletika
2000 m steeplechase (Finále)
1
Daniel Hanzelka
Atletika
desetiboj (2. závodní den)
2
Apolena Švábíková
Atletika
skok o tyči (Finále)
2
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
2
David Jarolímek
Atletika
hod diskem (Finále)
2
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
3
Tenis
čtyřhra (Turnaj)
3
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
bradla (Finále)
3
 (ženy)
Atletika
štafeta 4 x 100 m (Finále)
3
 (muži)
Volejbal
turnaj chlapců, 8 týmů (Turnaj)
3
Marie Košnarová
Judo
+70 kg dívky (Turnaj)
3
Jan Foltýn
Plavání
50 m volný způsob (Finále)
3
Petr Meindlschmid
Atletika
100 m (Finále) 4.
Lucie Grohová
Horská kola
závod (Závod) 4.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 4.
Karolína Machová
Atletika
vrh koulí (Finále) 4.
Markéta Korčáková
Judo
- 48 kg (Turnaj) 4.
Nikolas Spiros Papadimitriu
Atletika
skok o tyči (Finále) 5.
Viktorie Jánská
Atletika
skok daleký (Finále) 5.
Veronika Grusová
Plavání
200 m individuální polohový závod (Finále) 6.
 (muži)
Plavání
4 x 100 m volný způsob (Finále) 6.
Tereza Lieblová
Atletika
hod oštěpem (Finále) 6.
Jan Foltýn
Plavání
100 m volný způsob (Finále) 6.
 (ženy)
Házená
turnaj dívek, 8 týmů (Turnaj) 6.
Filip Toul
Atletika
1500 m (Finále) 7.
Petr Morávek
Plavání
1500 m volný způsob (Finále) 7.
Antonie Cermanová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 8.
Ester Parohová
Atletika
100 m (Finále) 8.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 8.
Milan Vích
Atletika
200 m (Finále) 8.
Vendula Strakatá
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 9.
Adam Červinka
Atletika
3000 m (Závod) 9.
Alexandra Kollárovičová
Atletika
hod kladivem (Finále) 9.
Daniel Marák
Atletika
2000 m steeplechase (Finále) 10.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m volný způsob (Závod) 10.
Charlene Crhová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 10.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Závod) 10.
Klára Vavřinová
Atletika
sedmiboj (Závod) 10.
Eliška Kramešová
Atletika
400 m (Závod) 10.
Sportovní gymnastika
Víceboj dvojic (Závod) 10.
František Jabůrek
Atletika
vrh koulí (Finále) 11.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 12.
Charlene Crhová
Plavání
200 m prsa (Závod) 12.
Richard Březovič
Atletika
hod oštěpem (Závod) 13.
Nikol Jeníková
Skateboarding
Street (Závod) 13.
Hana Mikulášová
Atletika
trojskok (Závod) 13.
Richard Březina
Skateboarding
Street (Závod) 14.
Jan Foltýn
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 14.
Rozálie Cejpková
Plavání
200 m motýlek (Závod) 15.
Jan Šťastný
Plavání
200 m prsa (Závod) 15.
Charlene Crhová
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 15.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohový závod (Závod) 15.
Charlene Crhová
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 16.
Rozálie Cejpková
Plavání
100 m prsa (Závod) 16.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 18.
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Závod) 18.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 19.
Adéla Preislerová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 20.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod (Závod) 20.
Petr Morávek
Plavání
400 m volný způsob (Závod) 22.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 22.
Adéla Preislerová
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 22.
Jan Šťastný
Plavání
200 m motýlek (Závod) 24.
Veronika Grusová
Plavání
100 m prsa (Závod) 24.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m prsa (Závod) 25.
Karolína Svobodová
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 25.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 25.
Samuel Hübscher
Plavání
400 m individuální polohový závod (Závod) 26.
Václav Vaculík
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 26.
Petr Morávek
Plavání
400 m individuální polohový závod (Závod) 29.
Adam Novotný
Plavání
400 m volný způsob (Závod) 30.
Jan Šťastný
Plavání
100 m motýlek (Závod) 30.
Samuel Hübscher
Plavání
100 m prsa (Závod) 30.
Adam Novotný
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 32.
Karolína Svobodová
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 32.
Karolína Svobodová
Plavání
400 m volný způsob (Závod) 33.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 33.
Antonie Cermanová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 33.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 33.
Jakub Tesařík
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 33.
Petr Morávek
Plavání
200 m volný způsob (Závod) 35.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 35.
Nikola Škrabalová
Plavání
100 m znak (Závod) 35.
Nikola Škrabalová
Plavání
200 m znak (Závod) 36.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 37.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 37.
Marek Přenosil
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 39.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 39.
Marek Přenosil
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 39.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 40.
Karolína Svobodová
Plavání
100 m znak (Závod) 40.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 42.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 44.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 44.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 46.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 47.
Jakub Tesařík
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 47.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 48.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 50.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 51.
Vendula Strakatá
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 51.
Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 55.
Matěj Piták
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 56.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 58.
Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 61.
Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 71.
Matěj Piták
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 71.
Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 72.
 (smíšené)
Judo
soutěž smíšených týmů (1. kolo) Prohra 2:4 vs. Rakousko
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 100 m (Rozběh) DNF
Martin Sedlák
Judo
+ 90 kg (Opravy) Prohra 0S1:10S2 vs. Jaroslav Omelčenko (UKR)
Štěpánka Hojdarová
Judo
- 70 kg (Opravy) Prohra 0:2S1 vs. Jael Wernertová (AUT)
Tereza Krejčová
Tenis
dvouhra (Čtvrtfinále) Prohra 0:2 vs. Charo Esquivaová (ESP)
Petra Poštulková
Atletika
100 m překážek (Rozběh) DSQ
Filip Košárko
Tenis
dvouhra (Čtvrtfinále) Prohra 1:2 vs. Svit Suljić (SLO)
Vít Šarboch
Judo
- 81 kg (Opravy) Prohra 0:10 vs. Yair Grosman (ISR)
Adéla Šimůnková
Judo
- 63 kg (3. kolo) Prohra 0:10 vs. Kristina Opanasenková (UKR)