Londýn 2012 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
1
Jaroslav Kulhavý
Horská kola
závod
1
Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x)
1
David Svoboda
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců
1
Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
2
Vavřinec Hradilek
Vodní slalom
K1
2
Tenis
čtyřhra
2
 (men)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m
3
Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek
3
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem
3
Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
3
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 4.
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 4.
Plážový volejbal
turnaj 5.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 5.
Petra Kvitová
Tenis
dvouhra 5.
Stanislav Ježek
Vodní slalom
C1 5.
Jiřina Kudličková
Atletika
skok o tyči 6.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 6.
Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem 6.
Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči 7.
Jiří Orság
Vzpírání
nad 105 kg 7.
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 7.
Lukáš Krpálek
Judo
- 100 kg 7.
Denisa Helceletová
Atletika
400 m překážek 7.
Veslování
dvojskif (2x) 7.
Vodní slalom
C2 7.
 (women)
Basketbal
turnaj 12 týmů 7.
 (women)
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 8.
Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Tenis
smíšená čtyřhra 9.
Jaromír Ježek
Judo
- 73 kg 9.
Tenis
čtyřhra 9.
Vodní slalom
C2 9.
Veronika Kozelská-Fenclová
Jachting
Laser Radial - One Person Dinghy 9.
Jana Pechanová
Dálkové plavání
10 km 9.
Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint 10.
Aneta Hladíková
BMX
závod 10.
Simona Kubová
Plavání
100 m znak 10.
 (men)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka lehkých vah 11.
Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek 11.
Romana Labounková
BMX
závod 11.
Jan Škarnitzl
Horská kola
závod 12.
Pavel Maslák
Atletika
400 m 12.
David Vála
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg 12.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
sportovní pistole 13.
 (men)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 13.
Jarmila Klimešová
Atletika
hod oštěpem 14.
Ondřej Cink
Horská kola
závod 14.
Synchronizované plavání
dueta 14.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 14.
Simona Kubová
Plavání
200 m znak 14.
Kateřina Nash
Horská kola
závod 14.
Ondřej Polívka
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 15.
Roman Kreuziger
Silniční cyklistika
silniční závod 15.
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod 15.
Zita Frydrychová
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 15.
Barbora Závadová
Plavání
400 m individuální polohový závod 15.
Eliška Klučinová
Atletika
sedmiboj 16.
Denis Špička
Dráhová cyklistika
keirin 17.
Zdeněk Chládek
Box
do 64 kg 17.
Kristina Gavnholt
Badminton
dvouhra 17.
Jaromír Musil
Judo
- 81 kg 17.
Iveta Vacenovská
Stolní tenis
dvouhra 17.
Plážový volejbal
turnaj 17.
Tenis
čtyřhra 17.
Plážový volejbal
turnaj 17.
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap 18.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet 19.
Radka Kahlefeldt
Triatlon
individuální závod 20.
Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký 21.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 21.
Natálie Dianová
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň 22.
Antonín Žalský
Atletika
vrh koulí 23.
Martin Verner
Plavání
100 m volný způsob 23.
Petra Chocová
Plavání
100 m prsa 24.
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob 24.
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem 25.
Martina Moravčíková
Plavání
200 m prsa 26.
Pavel Maslák
Atletika
200 m 27.
Viktor Teplý
Jachting
Laser - One Person Dinghy 28.
Jakub Holuša
Atletika
800 m 28.
Lenka Masná
Atletika
800 m 29.
Oldřiška Marešová
Atletika
skok vysoký 29.
Tereza Čapková
Atletika
1500 m 29.
Štěpán Wagner
Atletika
skok daleký 30.
Jan Čelůstka
Triatlon
individuální závod 30.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 31.
Kateřina Šafránková
Atletika
hod kladivem 31.
Barbora Závadová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 32.
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 32.
Klára Suchoňová
Tenis
dvouhra 33.
Petra Cetkovská
Tenis
dvouhra 33.
Radek Štěpánek
Tenis
dvouhra 33.
Lucie Šafářová
Tenis
dvouhra 33.
Petr Koukal
Badminton
dvouhra 33.
Tomáš Berdych
Tenis
dvouhra 33.
Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 33.
Věra Cechlová Pospíšilová
Atletika
hod diskem 34.
Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 34.
Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 34.
Petr Frydrych
Atletika
hod oštěpem 34.
Josef Prorok
Atletika
400 m překážek 35.
Lucie Pelantová
Atletika
20 km chůze 35.
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer 36.
Kateřina Čechová
Atletika
100 m 37.
Roman Novotný
Atletika
skok daleký 38.
Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 41.
Přemysl Švarc
Triatlon
individuální závod 45.
Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 46.
Dana Čechová
Stolní tenis
dvouhra 49.
Ivana Sekyrová
Atletika
maraton 67.
Jan Kreisinger
Atletika
maraton 67.
Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod 74.
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj nedokončil