WATCH PARTY! Hokejistky v olympijském obýváku glosovaly mužské MS

Olympijský fanoušek
Olympijský fanoušek
2 Minuty čtení
2 Minuty čtení

Pohodlně se usadit do gauče, nalít si pivo a pustit si přímý přenos prvního zápasu hokejového mistrovství světa Česka proti Slovensku. Tohle minulý pátek udělalo mnoho sportovních fanoušků, ale jen v jednom speciálním obýváku to bylo ten den unikátní.

Na gauč do vyzdobeného olympijského obýváku totiž dorazily hokejistky národního týmu Denisa Křížová s Anetou Tejralovou v doprovodu generální manažerky ženské reprezentace Terezy Sadilové, a zúčastnily se první hokejové WATCH PARTY.

Pořad byl živě vysílán na YouTube Českého olympijského týmu a na Instagramu i Facebooku. Hráčky rozebíraly nejen co se děje na ledě během utkání, ale moderátor Tomáš Houska se hokejistek ptal i na jejich zkušenosti ze světových šampionátů či olympijských her.

V rámci WATCH PARTY nechyběl v olympijském obýváku ani souboj v air hokeji a diváci mohli hlasovat, jaké jídlo si mají reprezentantky k přenosu objednat. Na konci zápasu došlo i na rozbor „elektronickou tužkou“ všech gólů, které dal národní tým v zápase se Slovenskem. A byla to precizní analýza v podání útočnice Křížové a obránkyně Tejralové.

„Máme tady velice úspěšný tým českých hokejistek. Přišlo nám škoda, že nekomentují hokej v médiích jako expertky či nejsou tolik v rozhovorech. Chtěli jsme ukázat jejich odborný pohled i to, že je s nimi legrace. Navíc jsme fanoušky pustili do zákulisí,“ prozradil Tomáš Houska, který byl moderátorem WATCH PARTY a zároveň je vedoucím digitálních médií Českého olympijského týmu.

„Tento formát je založen na tom, že se během něj jí, pije, klábosí o sportu a o životě. V Česku nejsou WATCH PARTY běžné. Chtěli jsme to zkusit, a vytěžit to, že hokejistky jsou naše kamarádky a rozumí velice dobře hokeji a mohly tak obohatit diváky,“ dodal Houska.

Páteční WATCH PARTY měla dosah napříč YouTube a sociálními sítěmi Českého olympijského týmu přes 700 000 zobrazení.

📺 Celý pořad si můžete zpětně pustit ZDE. 👇🏻 

líbil se ti článek?