Ukaž, že jsi v gangu! I letos na ODM pořídíte stylový merch

ODM 2023
ODM 2023
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Olympiáda dětí a mládeže připravila speciální kolekci oblečení, kterou zakoupíte pouze v průběhu jejího konání. Jednotlivé kousky jsou navrženy s hashtagem #ODMGANG, ale vybrat si můžete i design se symbolikou letošního ročníku či výročí 20 let. Tak všem ukažte, že jste součástí největší multisportovní akce v ČR!

A co všechno si můžete pořídit? Tričko s krátkým rukávem s motivem letošního ročníku ODM, mikinu přes hlavu a ledvinku #ODMGANG i sportovní čelenku oslavující výročí 20 let ODM. Kromě oblečení a módních doplňků bude k dispozici také klíčenka a kniha Desatero fair play.

Merch zakoupíte pouze v průběhu Olympiády dětí a mládeže od 22. do 26. ledna. Prodávat se začne v neděli na zahajovacím ceremoniálu na zimním stadionu v Hradci Králové, a následně bude k dispozici každý den v Olympijském domě, v nějž se promění hotel VZ Volareza - Bedřichov ve Špindlerově Mlýně.

Limitovaná edice oblečení i upomínkové předměty vám už navždy budou připomínat účast na jubilejní 20. Olympiádě dětí a mládeže v Královéhradeckém kraji. Sdílejte s námi na Instagramu, jak vám kousky sluší a kam všude jste si je vzali. Kdo se jednou stane součástí ODM gangu, patří k němu už napořád.

líbil se ti článek?