StarDance, když sportovci tančí! Kdo z olympioniků už to rozbalil na parketu?

Česká televize
Česká televize
2 Minuty čtení
2 Minuty čtení

Jeden z nejoblíbenějších televizních pořadů StarDance, když hvězdy tančí, se na obrazovkách objeví už po jedenácté. Letos budou mít sportovci mezi soutěžícími dvojí zastoupení. Na parketu to rozbalí tenistka Andrea Sestini a krasobruslař Tomáš Verner. Pamatujete si ale ještě na jejich předchůdce?

Celkem třináct sportovců se už zúčastnilo StarDance. Pro někoho soutěž skončila hned v úvodu a jiní olympionici se naopak dokázali protančit až k výhře.

Tomáš Dvořák

Šampion v desetiboji byl prvním sportovcem, který se ve StarDance objevil a nevedl si vůbec špatně. V roce 2006 se protančil až na stupně vítězů a skončil třetí.

Štěpánka Hilgertová

Legendární vodní slalomářka v roce 2007 vypadla bohužel hned v 1. kole a při dojemném loučení s ostatními soutěžícími se rozplakala.

Aleš Valenta

Olympijský vítěz v akrobatickém lyžování pět let po svém triumfu v Salt Lake City ovládl i StarDance. Ve finálovém kole dokonce předvedl na parketu ukázkové salto.

Vzpomínky vítězů - Aleš Valenta a Iva Šisl Langerová

Aleš Valenta s tanečnicí Ivou Šisl Langerovou, vítězové druhé řady StarDance, vzpomínají na svou cestu soutěží. 💃 🕺 Co by popřáli soutěžícím v desátém ročníku? 🤔 Viděli jste medailonek prvních vítězů? Najdete ho zde → https://bit.ly/2MBVeZb

Zveřejnil(a) StarDance dne Úterý 22. října 2019

Martin Procházka

Jeden ze zlatých hochů z Nagana byl kousek od zlata i ve StarDance v roce 2012. Čtyřnásobný hokejový mistr světa nakonec skončil těsně pod vrcholem.

Kateřina Janků

Stříbrná medailistka z mistrovství světa tyčkařka Baďurová, nyní Janků, okouzlila v roce 2012 porotce i diváky u obrazovek a stala se královnou tanečního parketu.

Vzpomínky vítězů - Kateřina Baďurová Janků a Jan Onder

Kateřina Baďurová Janků a Jan Onder, vítězové páté řady StarDance, vzpomínají na svou cestu soutěží. 💃 🕺 Pamatujete si na jejich paso doble? Další medailonky vítězů najdete zde → https://bit.ly/2MBVeZb

Zveřejnil(a) StarDance dne Úterý 12. listopadu 2019

Šárka Kašpárková

Bronzová olympijská medailistka v trojskoku z olympiády v Atlantě 1996 a mistryně světa (1997) doplatila na jeden nepovedený tanec a vypadla ve 3. kole StarDance v roce 2013.

Imrich Bugár

Král diskařských otoček to pěkně roztočil na parketu v roce 2013. Mistr světa a stříbrný olympijský medailista z Moskvy 1980 si dotančil až na stupně vítězů a skončil na 3. místě.

Rostislav Osička

V ringu zářil, ale na parketu se mu moc nevedlo. Známý boxer se v roce 2015 poroučel ze StarDance ve 3. kole.

Ladislav Vízek

Olympijský vítěz ve fotbale uměl parádně prokličkovat mezi soupeři na trávníku, ale ve StarDance 2016 skončil předposlední.

Olga Šípková

Úspěšná aerobička se ve StarDance 2016 vedla skvěle. Porotci byli z jejího tanečního vystoupení uchváceni, ale diváci ji dali málo hlasů, a tak skončila už po 4. kole.

Ondřej Bank

Nejlepší český alpský lyžař šokoval svým tanečním uměním. Diváci si ho v roce 2016 natolik oblíbili, že prošel až do finále.

Ondra Bank a Eva Krejčířová - 40 bodů

Ondrův nejlépe hodnocený tanec jste viděli šestý večer... Pamatujete si, který to byl? #StarDance8

Zveřejnil(a) StarDance dne Středa 7. prosince 2016

David Svoboda

Přízeň diváků si získal i moderní pětibojař David Svoboda. Olympijský vítěz skončil ve StarDance v roce 2018 na skvělém 3. místě.

Stardance: Czech Team vyrazil podpořit Davida Svobodu před finále
(3:12)

Gabriela Soukalová

Úspěšná biatlonistka si v roce 2019 rozhodně ostudu neudělala. Vždyť dotančila až do 8. kola a jen tak tak nepronikla do semifinále.

líbil se ti článek?