S hodinkami PRIM až do Paříže

PRIM
PRIM
2 Minuty čtení
2 Minuty čtení

Ten čas tak letí! V roce 2017 Český olympijský tým podepsal spolupráci se značkou PRIM a za tu dobu byly její hodinky na zápěstí českých sportovců na olympijských hrách v Pchjončchangu 2018, Tokiu 2020 a nyní je budou mít i reprezentanti v Pekingu 2022. A to není konec. Ba naopak! Spojení PRIM a Českého olympijského týmu bude pokračovat minimálně až do her v Paříži 2024.

„Pro sportovce je čas velice důležitý, proto jsme rádi, že jim vždy můžeme dopřát originální, krásnou a zároveň praktickou vzpomínku na jejich olympijský zážitek. PRIM ale v rámci našich projektů podporuje i mladé sportovce nebo naopak trenéry. Vážíme si toho, že naše spolupráce pokračuje,“ řekl Petr Graclík, generální sekretář Českého olympijského výboru.

PRIM vyrábí pro sportovce speciální modely hodinek, které byly součástí oficiální kolekce Českého olympijského týmu pro hry v Pchjongčchangu 2018, Tokiu 2020Pekingu 2022. Design hodinek je vždy napojen na téma daných olympijských her.

Pro letošní hry v Číně vznikla limitovaná edice hodinek PRIM CZECH TEAM Made in Czech Republic. Zlatí čeští medailisté se navíc mohou pokaždé těšit na odměnu. Jsou pro ně vyrobeny speciální personifikované hodinky.

„Hodinky PRIM jsou hrdým dodavatelem Českého olympijského týmu a českého sportu již od roku 2017 a prodloužení spolupráce je pro nás motivací navrhovat a vyrábět další originální edice hodinek. Pro naši rodinnou společnosti je velkou poctou vytvářet pro české olympioniky limitované edice hodinek, které doplňují sportovní olympijské kolekce.  Naše firemní motto zní “můj čas, můj svět” a věříme, že “čas” je pro každého sportovce podstatný, ať už se jedná o dobu strávenou na tréninku, přípravám či samotném závodu. Spojení času a sportu je pro nás klíčové,“ zdůraznil Petr Hanko, majitel společnosti PRIM.

PRIM věnuje hodinky i pro speciální příležitosti osobnostem českého sportu. Olympijská medailistka Květa Pecková je například obdržela za svou dlouholetou práci v čele Českého klubu fair play.

PRIM spolupracuje i s projekty Českého olympijského výboru, jako je Sazka Olympijský víceboj, T-Mobile Olympijský běh, Česká olympijská nadace nebo Česká trenérská akademie.

Limitovaná edice sportovních hodinek je vždy dostupná také pro veřejnost.

líbil se ti článek?