Poslední místa! Staň se dobrovolníkem na ODM 2024

ODM 2024
ODM 2024
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Chceš být součástí největší multisportovní akce v České republice a potkat se s mladými sportovními talenty i úspěšnými olympioniky? Přidej se k nám do týmu jako dobrovolník a prožij začátek léta olympijsky na Olympiádě dětí a mládeže v Jihočeském kraji, která proběhne od 23. do 27. června 2024.

Hledáme ještě 30 nadšenců, kteří mají rádi sport, olympijskou atmosféru, nechybí jim dobrá nálada a jsou starší 18 let. A co budeš dělat? Pomůžeš nám s organizací na sportovištích i s doprovodným programem, zpracováním sportovních výsledků nebo se třeba staneš attaché krajské výpravy. V nabídce je ale i spousta dalších rozmanitých pozic.

My tě na oplátku oblékneme do kolekce ALPINE PRO pro dobrovolníky, která obsahuje kšiltovku, tričko a mikinu. Stejnou budou dokonce nosit naši olympionici na hrách v Paříži. Také se postaráme o stravování a pitný režim. Jelikož hledáme především dobrovolníky z Jihočeského kraje, ubytování musí mít každý zajištěné vlastní.

„Dobrovolníci jsou nepostradatelnou součástí každé větší sportovní akce. K organizačnímu týmu ODM se každoročně připojí desítky nadšenců, kteří zajišťují hladký průběh a dotváří celkovou přátelskou atmosféru. Na jedinečné olympijské zážitky pak stejně jako mladí sportovci vzpomínají celý život,” říká manažerka Olympiády dětí a mládeže Radana Kubešová.

ODM 2022 AFTERMOVIE 🔥 #ODMGANG
(1:45)

Dobrovolníci jsou potřeba především na neděli 23. června, kdy proběhne velkolepé slavnostní zahájení s koncertem Adama Mišíka, hlásit se ale můžeš i na další dny, a to od 23. do 27. června. Bližší informace nalezneš zde. Jeden za všechny, všichni za ODM!

líbil se ti článek?