Buďte u toho! 5. ledna startuje prodej vstupenek na zahajovací ceremoniál ODM

ODM 2023
ODM 2023
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Jubilejní dvacátá Olympiáda dětí a mládeže už je za dveřmi a u jejího slavnostního zahájení, které proběhne na zimním stadionu v Hradci Králové, můžete být i vy. Prodej vstupenek odstartuje ve čtvrtek 5. ledna ve 14 hodin.

Vstupenky zakoupíte na tomto odkazu. Přijďte na čas! Dříve je nepořídíte, odkaz bude funkční až od daného čtvrtečního termínu. Naopak nechat nákup na později by se nemuselo vyplatit, jelikož o ně bývá každoročně velký zájem. Cena jedné vstupenky činí pro veřejnost 180 Kč. Kvalifikovaní sportovci, jejich trenéři, členové týmu a vedoucí výprav mají  vstup samozřejmě zdarma.

Slavnostní zahájení začne v neděli 22. ledna ve 14 hodin. ČPP Aréna ale bude otevřena již o hodinu dříve a v jejích útrobách proběhne  warmup. Organizátoři doporučují návštěvníkům dorazit na zimní stadion alespoň o půl hodiny dříve, aby se v klidu dostali na svá místa. Parkování bude mít veřejnost vyhrazené na nedalekém parkovišti Flošna. Veškeré podrobné informace obdržíte při nákupu vstupenky.

Na oficiálním programu zahájení poté nebude chybět nástup krajských výprav v čele s vlajkonoši, skládání slibů či zapálení ohně Olympiády dětí a mládeže, který zažehne snowboardistka a ambasadorka letošního ročníku Eva Adamczyková. Na závěr vystoupí DJ. Kdo ceremoniálem provede je zatím tajné, máte se ale na co těšit! Tak s nákupem vstupenek neotálejte.

Manifest ODM
(1:41)
líbil se ti článek?