Vancouver 2010 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
5000 m
1
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
3000 m
1
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
15 km volně
3
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km
3
Šárka Strachová
Alpské lyžování
slalom
3
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
1500 m
3
Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 5.
Běh na lyžích
sprint dvojic 6.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 7.
Antonín Hájek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 7.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev 7.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
superkombinace 7.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
superkombinace 7.
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů 7.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 7.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 8.
Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů 10.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
slalom 11.
Tomáš Kraus
Freestyle lyžování
skicross 11.
Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 12.
Kateřina Novotná
Short-track
500 m 12.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 12.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 12.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km klasicky 12.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 12.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
1000 m 12.
Boby
Dvojbob 13.
Jakub Janda
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 14.
Šárka Pančochová
Snowboarding
U-rampa 14.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 16.
Michal Šlesingr
Biatlon
15 km závod s hromadným startem 16.
Nikola Matějcová
Freestyle lyžování
Moguls 16.
Michal Novotný
Snowboarding
snowboardcross 16.
 (ženy)
Biatlon
4 x 6 km štafeta 16.
Jakub Janda
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 17.
Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod 17.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom 17.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
superkombinace 17.
Saně
dvojice 18.
Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint 18.
Martin Koukal
Běh na lyžích
15 km volně 18.
Kateřina Novotná
Short-track
1500 m 19.
Magda Rezlerová
Biatlon
7,5 km sprint 19.
Tomáš Verner
Krasobruslení
závod mužů 19.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 20.
Martina Konopová
Freestyle lyžování
akrobatické skoky 21.
Krasobruslení
taneční páry 21.
Antonín Hájek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 21.
Zuzana Doležalová
Snowboarding
paralelní obří slalom 22.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 23.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom 23.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
500 m 23.
Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 23.
Veronika Vítková
Biatlon
7,5 km sprint 24.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 25.
Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
10 km volně 25.
Ondřej Hyman
Saně
jednotlivci muži 25.
Šárka Razýmová
Freestyle lyžování
Moguls 25.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
1500 m 25.
Lukáš Vaculík
Freestyle lyžování
Moguls 26.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
sjezd 27.
Tereza Vaculíková
Freestyle lyžování
Moguls 27.
Martin Jakš
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 27.
Zdeněk Vítek
Biatlon
10 km sprint 28.
Filip Trejbal
Alpské lyžování
superkombinace 28.
Kateřina Novotná
Short-track
1000 m 28.
Petr Šindelář
Snowboarding
paralelní obří slalom 28.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 28.
Jakub Hyman
Saně
jednotlivci muži 28.
Klára Křížová
Alpské lyžování
Super-G 29.
Martin Jakš
Běh na lyžích
15 km volně 29.
Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km klasicky 29.
Michal Šlesingr
Biatlon
12,5 km stíhací závod 29.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd 30.
Jaroslav Soukup
Biatlon
20 km individuální závod 30.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
superkombinace 31.
Magda Rezlerová
Biatlon
10 km stíhací závod 32.
Ivana Janečková
Běh na lyžích
10 km volně 32.
David Bakeš
Snowboarding
snowboardcross 32.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
sprint volně 33.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
Super-G 34.
Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 34.
Dušan Kožíšek
Běh na lyžích
sprint volně 35.
Roman Dostál
Biatlon
20 km individuální závod 35.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
sjezd 36.
Veronika Vítková
Biatlon
10 km stíhací závod 37.
Klára Křížová
Alpské lyžování
sjezd 37.
Zdeněk Vítek
Biatlon
12,5 km stíhací závod 38.
Lukáš Hlava
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 38.
Jiří Magál
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 38.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 39.
Filip Trejbal
Alpské lyžování
obří slalom 39.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
30 km klasicky 40.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
sjezd 40.
Martin Cikl
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 41.
Ivana Janečková
Běh na lyžích
30 km klasicky 41.
Milan Šperl
Běh na lyžích
15 km volně 43.
Aleš Razým
Běh na lyžích
sprint volně 44.
Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 44.
Eva Kupilíková
Běh na lyžích
30 km klasicky 48.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 51.
Jaroslav Soukup
Biatlon
12,5 km stíhací závod 51.
Jaroslav Soukup
Biatlon
10 km sprint 52.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
10 km stíhací závod 55.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
10 km volně 55.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
15 km individuální závod 55.
Filip Trejbal
Alpské lyžování
sjezd 57.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
7,5 km sprint 60.
Gabriela Soukalová
Biatlon
15 km individuální závod 60.
Magda Rezlerová
Biatlon
15 km individuální závod 64.
Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint 67.
Zdeněk Vítek
Biatlon
20 km individuální závod 67.
Veronika Vítková
Biatlon
15 km individuální závod 68.
Veronika Zvařičová
Biatlon
7,5 km sprint 71.
Martin Koukal
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně nedokončil
Zdeněk Šafář
Freestyle lyžování
skicross nedokončil
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Martin Vráblík
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Šárka Strachová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Martin Vráblík
Alpské lyžování
Super-G nedokončil
Martin Vráblík
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Filip Trejbal
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom nedokončil