Tokio 2020 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Lukáš Krpálek
Judo
+ 100 kg (Finále)
1
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1 (Finále)
1
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap (Finále)
1
Lukáš Rohan
Vodní slalom
C1 (Finále)
2
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (Finále)
2
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret (O 3. místo)
3
 (muži)
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) (Finále) 4.
Tereza Fišerová
Vodní slalom
C1 (Finále) 6.
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále) 6.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace) 7.
Karolína Plíšková
Tenis
dvouhra (Osmifinále) 10.
 (ženy)
Tenis
čtyřhra (Osmifinále) 10.
 (ženy)
Veslování
dvojskif (2x) (Závod) 10.
Barbora Krejčíková
Tenis
dvouhra (Osmifinále) 11.
Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace) 14.
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 14.
 (ženy)
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob (Závod) 14.
Kateřina Minařík Kudějová
Vodní slalom
K1 (Semifinále) 15.
Kristýna Horská
Plavání
200 m indivuduální polohový závod (Závod) 16.
Jan Fleissner
Veslování
skif (1x) (Závod) 16.
 (muži)
Veslování
dvojskif (2x) (Závod) 16.
Jan Čejka
Plavání
200 m znak (Závod) 18.
Petra Kvitová
Tenis
dvouhra 18.
Kristýna Horská
Plavání
200 m prsa (Závod) 19.
David Hrčkulák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 19.
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 21.
Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Rozplavba) 21.
Jitka Čábelická
Horská kola
závod (Závod) 22.
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob (Rozplavba) 23.
Vít Müller
Atletika
400 m překážek (Rozběh) 23.
Markéta Červenková
Atletika
vrh koulí (Kvalifikace) 24.
 (smíšené)
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Rozřazovací kolo) 25.
Simona Kubová
Plavání
200 m znak (Závod) 25.
Michael Kukrle
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 26.
Simona Kubová
Plavání
100 m znak (Závod) 27.
Jan Micka
Plavání
800 m volný způsob (Závod) 28.
Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Závod) 30.
Tomáš Macháč
Tenis
dvouhra (2. kolo) 30.
Petra Kuříková
Triatlon
individuální závod (Závod) 30.
David Klammert
Judo
- 90 kg (1. kolo) 30.
Jakub Jurka
Šerm
kord (Kvalifikace) 32.
Hana Matelová
Stolní tenis
dvouhra (2. kolo) 33.
Lubomír Jančařík
Stolní tenis
dvouhra (2. kolo) 33.
Tereza Neumanová
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) 33.
David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 35.
Michael Kukrle
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) 36.
Jan Šefl
Plavání
100 m motýlek (Závod) 37.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 41.
Marie Horáčková
Lukostřelba
soutěž jednotlivců (Předkolo) 60.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 73.
Jan Kuf
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců (Závod) V programu
Martin Vlach
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců (Závod) V programu
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
keirin (Kvalifikace) V programu
Tereza Hrochová
Atletika
maraton (Závod) V programu
Marcela Joglová
Atletika
maraton (Závod) V programu
Tereza Ďurdiaková
Atletika
20 km chůze (Závod) V programu
Klára Spilková
Golf
Hra na rány (3. kolo) V programu
Vít Hlaváč
Atletika
50 km chůze (Závod) V programu
Lukáš Gdula
Atletika
50 km chůze (Závod) V programu
Matěj Kozubek
Dálkové plavání
10 km (Závod) V programu
Jiří Orság
Vzpírání
nad 105 kg (Skupina) V programu
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint (Kvalifikace) V programu
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m (Rozjížďka) V programu
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) V programu
Jiří Sýkora
Atletika
desetiboj (Kvalifikace) V programu
Adam Sebastian Helcelet
Atletika
desetiboj (Kvalifikace) V programu
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) V programu
Ondřej Zvára
Skoky
soutěž týmů (Kvalifikace) V programu
Aleš Opatrný
Skoky
soutěž týmů (Kvalifikace) V programu
Anna Kellnerová
Skoky
soutěž týmů (Kvalifikace) V programu
Kamil Papoušek
Skoky
soutěž týmů (Kvalifikace) V programu
Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí (Kvalifikace) V programu
Adam Ondra
Sportovní lezení
kombinace boulderingu, lezení na rychlost a obtížnost (Kvalifikace) V programu
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 85 kg (Opravy) V programu
Irena Gillarová
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) V programu
Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) V programu
Barbora Malíková
Atletika
400 m (Rozběh) V programu
Lada Vondrová
Atletika
400 m (Rozběh) V programu
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) V programu
Romana Maláčová
Atletika
skok o tyči (Kvalifikace) V programu
Petr Fuksa
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m (Rozjížďka) V programu
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m (Rozjížďka) V programu
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m (Rozjížďka) V programu
Simona Vrzalová
Atletika
1500 m (Rozběh) V programu
 (muži)
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m (Rozjížďka) V programu
Kristiina Mäki
Atletika
1500 m (Rozběh) V programu
Diana Mezuliáníková
Atletika
1500 m (Rozběh) V programu
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace) V programu
Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace) V programu
 (ženy)
Tenis
čtyřhra (Finále) V programu
Pavel Maslák
Atletika
200 m (Rozběh) V programu
Miroslav Trunda
Všestrannost
soutěž jednotlivců V programu
Miloslav Příhoda
Všestrannost
soutěž jednotlivců V programu
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů (Skupina) V programu
Markéta Vondroušová
Tenis
dvouhra (Finále) V programu
 (muži)
Plážový volejbal
turnaj (Skupina) V programu
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Rozřazovací kolo) V programu
Ondřej Lieser
Golf
Hra na rány (3. kolo) V programu
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer (Závod) 19.
 (ženy)
Plážový volejbal
turnaj (Skupina) DNS
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod (Závod) DNF
Ondřej Cink
Horská kola
závod (Závod) DNF
Michal Schlegel
Silniční cyklistika
silniční závod DNS
Zdeněk Štybar
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) DNF
Pavel Širuček
Stolní tenis
dvouhra (1. kolo) DNS
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m Nominován
Pavel Maslák
Atletika
400 m Nominován
Jan Jirka
Atletika
200 m Nominován
David Jessen
Sportovní gymnastika
soutěž družstev Nominován
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint týmů Nominován
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m Nominován
Barbora Janíčková
Plavání
100 m motýlek Nominována
 (muži)
Skoky
soutěž týmů (Kvalifikace) Nominován
Eva Vrabcová Nývltová
Atletika
maraton Nominována
Petr Nymburský
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 (Kvalifikace) Nominován
Kateřina Siniaková
Tenis
čtyřhra Nominována
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 97 kg Nominován
Anika Apostalon
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob Nominována