Soul 1988 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Miloslav Mečíř
Tenis
dvouhra
1
Jozef Pribilinec
Atletika
20 km chůze
1
Miroslav Varga
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
1
Miloslav Bednařík
Sportovní střelba
trap
2
Jan Železný
Atletika
hod oštěpem
2
Tenis
čtyřhra
2
Jozef Lohyňa
Zápas
volný styl do 85 kg
3
Tenis
čtyřhra
3
Ján Kermiet
Sportovní střelba
běžící terč 4.
Pavel Soukeník
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 4.
Marie Hrachová
Stolní tenis
dvouhra 4.
Jiří Sosna
Judo
do 95 kg 5.
Stolní tenis
čtyřhra 5.
Roman Mrázek
Atletika
20 km chůze 5.
Peter Hrivňák
Box
super těžká váha (+91kg) 5.
Remigius Machura
Atletika
vrh koulí 5.
Petr Hudeček
Vzpírání
nad 110 kg 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
Vratislav Šustr
Dráhová cyklistika
sprint 5.
 (ženy)
Veslování
párová čtyřka (4x) 5.
 (ženy)
Házená
turnaj 5.
 (muži)
Házená
turnaj 6.
Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Attila Szabó
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 6.
Miroslav Růžička
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 6.
Gejza Valent
Atletika
hod diskem 6.
Tibor Jankovics
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg 6.
Zdeňka Šilhavá
Atletika
hod diskem 6.
 (muži)
Moderní pětiboj
závod družstev 6.
Attila Szabó
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 7.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
soutěž týmů 7.
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem 7.
Ivan Slanař
Atletika
trojskok 7.
Peter Páleš
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 7.
Petr Šedivák
Judo
- 60 kg 7.
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem 8.
 (ženy)
Basketbal
turnaj 8.
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev 8.
Petr Procházka
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 8.
Zuzana Lajbnerová
Atletika
sedmiboj 9.
Renata Kasalová
Stolní tenis
dvouhra 9.
Rudolf Gavenčiak
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 9.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 9.
Michal Franek
Box
do 71 kg 9.
Pavol Szikora
Atletika
50 km chůze 10.
Jozef Regec
Silniční cyklistika
silniční závod 10.
Milan Kadlec
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 11.
Zdeněk Lubenský
Atletika
skok o tyči 11.
Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 11.
 (muži)
Veslování
párová čtyřka (4x) 11.
Luboš Račanský
Sportovní střelba
běžící terč 12.
Radek Beinhauer
Plavání
200 m prsa 12.
Denisa Sokolovská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 12.
Imrich Bugár
Atletika
hod diskem 12.
Michaela Loukotová
Veslování
skif (1x) 12.
Pavel Petřikov st.
Judo
do 65 kg 12.
Pavol Blažek
Atletika
50 km chůze 12.
 (muži)
Plavání
4 x 100 m polohový závod 13.
Leoš Hlaváček
Sportovní střelba
skeet 13.
Pavel Soukeník
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 15.
Pavol Blažek
Atletika
20 km chůze 15.
Róbert Ruffíni
Atletika
skok vysoký 15.
Alexander Marček
Plavání
200 m prsa 15.
Dagmar Bílková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 16.
Miroslav Růžička
Sportovní střelba
libovolná pistole 16.
Lenka Koloušková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 16.
Jana Novotná
Tenis
dvouhra 17.
Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 17.
Pavel Soukeník
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 17.
Helena Suková
Tenis
dvouhra 17.
Roman Mrázek
Atletika
50 km chůze 17.
Yvonna Ježová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole 18.
Tomáš Fleissner
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 19.
Ondřej Bureš
Plavání
400 m individuální polohový závod 19.
Petr Málek
Sportovní střelba
skeet 20.
Roman Hrabaň
Atletika
desetiboj 20.
Robert Wolf
Plavání
100 m motýlek 21.
Ondřej Bureš
Plavání
200 m motýlek 22.
Lenka Koloušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 22.
Luboš Lom
Dráhová cyklistika
bodovací závod 23.
Petr Kladiva
Plavání
50 m volný způsob 23.
Radek Beinhauer
Plavání
100 m prsa 25.
Petr Kladiva
Plavání
100 m volný způsob 26.
Alena Dřevjaná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 26.
Břetislav Putna
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 26.
Yvonna Ježová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 27.
Luboš Adamec
Sportovní střelba
skeet 27.
Alexander Marček
Plavání
100 m prsa 28.
Věroslav Valenta
Atletika
desetiboj 28.
Pavel Vokoun
Plavání
200 m znak 28.
Hana Říčná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 29.
Jiří Prokopius
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 29.
Dagmar Bílková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 30.
Pavel Vokoun
Plavání
100 m znak 30.
Petr Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 32.
Milan Šrejber
Tenis
dvouhra 33.
Regina Rajchrtová
Tenis
dvouhra 33.
Ludmila Melicherová
Atletika
maraton 45.
Luděk Štyks
Silniční cyklistika
silniční závod 47.
Karel David
Atletika
maraton 55.
Luboš Lom
Silniční cyklistika
silniční závod 61.
Dušan Masár
Zápas
řecko-římský styl do 100 kg 2. kolo
Jozef Schwendtner
Zápas
volný styl 57 kg 2. kolo
Jaroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 2. kolo
Jiří Zubrický
Vzpírání
nad 110 kg neklasifikován
Lubomír David
Zápas
volný styl 130kg 2. kolo
Július Strnisko
Zápas
volný styl do 100 kg 3. kolo
Juraj Dudáš
Vzpírání
do 100 kg neklasifikován
Jindřich Panský
Stolní tenis
dvouhra základní skupina
Pavel Frinta
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
Alena Šafářová
Stolní tenis
dvouhra základní skupina
Lenka Hyblerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň kvalifikace
Jan Kubista
Atletika
1500 m rozběh
Anton Baraniak
Vzpírání
do 110 kg neklasifikován
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m semifinále
Martin Vrábel
Atletika
10 000 m rozběh
Ivona Krmelová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň kvalifikace
Martina Velíšková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň kvalifikace
Roman Čermák
Dráhová cyklistika
stíhací závod 1. kolo
Jana Vejrková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň kvalifikace
Hana Pleskačová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m semifinále
Rychlostní kanoistika
K2 500 m semifinále
Jozef Kucej
Atletika
400 m překážek rozběh
Zdeněk Nenadál
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Milan Mikuláš
Atletika
trojskok kvalifikace
Miloš Čiernik
Vzpírání
do 100 kg neklasifikován
Jiří Hudec
Atletika
110 m překážek semifinále
Martin Vrábel
Atletika
maraton nedokončil
Miroslav Luberda
Zápas
volný styl do 130 kg 2. kolo