Řím 1960 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Bohumil Němeček
Box
do 64 kg
1
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
kladina
1
Veslování
dvojskif (2x)
1
 (smíšené)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
Dana Zátopková
Atletika
hod oštěpem
2
Josef Němec
Box
těžká váha (81 - 91 kg)
3
 (muži)
Veslování
osma (8+)
3
Bohumil Kubát
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
3
Vlasta Hornychová
Atletika
hod oštěpem 4.
Karel Matoušek
Zápas
volný styl 67 kg 4.
Dušan Houdek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 4.
 (muži)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 4.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
prostná 4.
Adolfína Tačová
Sportovní gymnastika
přeskok 4.
Tibor Polakovič
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
Dráhová cyklistika
tandemový sprint 5.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 5.
Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 5.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 5.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 6.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 6.
Jaroslav Šťastný
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina 6.
Vojtěch Tóth
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 6.
Vladimír Kudrna
Sportovní střelba
libovolná pistole 7.
Jiří Lanský
Atletika
skok vysoký 7.
Zdeněk Otáhal
Vzpírání
67kg 7.
Václav Syrový
Vzpírání
nad 90 kg 8.
Rudolf Tomášek
Atletika
skok o tyči 8.
Ladislav Moc
Atletika
20 km chůze 8.
Jiří Hrneček
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 8.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 8.
Eva Kutová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 8.
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 8.
Jiřina Němcová
Atletika
hod diskem 8.
Věra Černá
Atletika
vrh koulí 9.
Josef Šváb
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Zdeněk Srstka
Vzpírání
do 90 kg 9.
Jiří Skobla
Atletika
vrh koulí 9.
Jiří Kormaník
Zápas
řecko-římský styl do 79 kg 9.
Jaroslav Plíhal
Atletika
vrh koulí 10.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 10.
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 10.
Ladislav Moc
Atletika
50 km chůze 11.
Štěpánka Mertová
Atletika
hod diskem 11.
Zdeněk Čihák
Atletika
hod diskem 13.
Ludmila Švédová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Adolfína Tačová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 14.
František Šembera
Drezura
soutěž jednotlivců 14.
Svatopluk Sýkora
Atletika
50 km chůze 14.
Pavel Kantorek
Atletika
maraton 14.
František Prokop
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 15.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 15.
Josef Doležal
Atletika
50 km chůze 17.
Jozef Töre
Box
do 60 kg 17.
Jaroslav Šťastný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 18.
Zdeněk Němec
Atletika
hod diskem 19.
Tomáš Bauer
Skoky do vody
3 m prkno 21.
Tomáš Bauer
Skoky do vody
10 m věž 21.
Jaroslav Bím
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Matylda Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 26.
Pavel Gajdoš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 28.
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 28.
Josef Hrach
Sportovní střelba
trap 29.
Václav Zavázal
Sportovní střelba
trap 32.
Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 33.
Josef Trmal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 33.
Jiří Hrneček
Sportovní střelba
libovolná pistole 47.
Ladislav Pazdera
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 54.
František Hrúzik
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
 (muži)
Rychlostní kanoistika
kajakářská štafeta 4x500 m diskvalifikováni
Vlasta Přikrylová
Atletika
skok daleký kvalifikace
Vítězslav Svozil
Plavání
200 m prsa rozplavba
Pavel Pazdírek
Plavání
200 m motýlek semifinále
Marta Kadlecová
Plavání
200 m prsa rozplavba
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem semifinále
Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m semifinále
Bedřiška Kulhavá
Atletika
800 m rozběh
Alena Stolzová
Atletika
200 m rozběh
Alena Stolzová
Atletika
80 m překážek rozběh
Jan Netopilík
Atletika
skok daleký kvalifikace
Vlastimil Brlica
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Bohumír Zháňal
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Jaroslav Bohatý
Atletika
5000 m rozběh
Jaroslav Bohatý
Atletika
10 000 m nedokončil
Jaromír Šlégr
Atletika
800 m rozběh
Zdeněk Váňa
Atletika
400 m rozběh
Vilém Mandlík
Atletika
200 m rozběh
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem opravné jízdy
Josef Trousil
Atletika
400 m rozběh
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m rozběh
Dušan Houdek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže kvalifikace
Miroslav Jurek
Atletika
5000 m rozběh