Olympiáda dětí a mládeže 2023 – program a výsledky

23. 1. 2023

09:00

Královéhradecký kraj - Liberecký kraj

turnaj chlapci
turnaj

Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj

turnaj chlapci
turnaj

Kvalifikace

paralelní obří slalom
mladší dívky

Kvalifikace

paralelní obří slalom
mladší chlapci

Kvalifikace

paralelní obří slalom
starší dívky

Kvalifikace

paralelní obří slalom
starší chlapci
Šachy
09:15

Marek Janouš - Timofey Bokhnak

turnaj
starší chlapci
Šachy
09:15

Adéla Janoušková - Beáta Březíková

turnaj
dívky
Šachy
09:15

Lada Zelbová - Kristýna Dorazilová

turnaj
dívky
Šachy
09:15

Josefína Dudková - Amálie Zádrapová

turnaj
dívky
Šachy
09:15

Lucie Rybáčková - Linda Slívová

turnaj
dívky
Šachy
09:15

Michaela Šedá - Jana Sikorová

turnaj
dívky
Šachy
09:15

Beáta Havelková - Eva Kalousová

turnaj
dívky
Šachy
09:15

Barbora Floriánová - Sofiia Markina

turnaj
dívky
Šachy
09:15

Jáchym Němec - Hong Quan Dan Werner

turnaj
starší chlapci
Šachy
09:15

Šimon Lang - Bayarjavkhlan Delgerdalai

turnaj
starší chlapci
Šachy
09:15

Karel Brožka - Ondřej Winter

turnaj
starší chlapci
Šachy
09:15

Jan Souček - Matyáš Paseka

turnaj
starší chlapci
Šachy
09:15

Filip Dolenský - Jakub Šimon Šimůnek

turnaj
starší chlapci
Šachy
09:15

Vojtěch Tegda - Tadeáš Hladký

turnaj
starší chlapci
Šachy
09:15

Marek Garabik - Daniel Juhaňák

turnaj
mladší chlapci
Šachy
09:15

Lukáš Zelba - Jan Síleš

turnaj
mladší chlapci
Šachy
09:15

Vladimír Veverka - Václav Šetina

turnaj
mladší chlapci
Šachy
09:15

Matěj Babula - Vojtěch Starý

turnaj
mladší chlapci
Šachy
09:15

Adam Kutil - Matyáš Roubal

turnaj
mladší chlapci
Šachy
09:15

Dan Zrůbek - Ondřej Kučina

turnaj
mladší chlapci
Šachy
09:15

Jaroslav Ugrenovich - Matěj Jaššo

turnaj
mladší chlapci
Šachy
09:15

Jiří Bouška - Martin Policar

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
09:15

Makar Honcharov - Václav Sochor

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
09:15

Matěj Mydlář - Iegor Frantsev

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
09:15

Radek Šudřich - Vojtěch Velím

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
09:15

Václav Kroulík - Lukáš Zrůst

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
09:15

Edvard Kolář - Jan Bára

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
09:15

Martin Michael Mikulka - Marek Mrázik

turnaj
nejmladší chlapci
Biatlon
09:30

závod

sprint 4 km klasicky
mladší dívky W14
Biatlon
09:30

závod

sprint 4 km klasicky
mladší chlapci M14
Biatlon
09:30

závod

sprint 4 km klasicky
starší dívky W15
Biatlon
09:30

závod

sprint 4 km klasicky
starší chlapci M15

10:00

Jihočeský kraj - Kraj Vysočina

turnaj chlapci
turnaj

Hlavní město Praha - Olomoucký kraj

turnaj chlapci
turnaj
Šachy
10:45

Beáta Havelková - Lada Zelbová

turnaj
dívky
Šachy
10:45

Sofiia Markina - Lucie Rybáčková

turnaj
dívky
Šachy
10:45

Jana Sikorová - Josefína Dudková

turnaj
dívky
Šachy
10:45

Beáta Březíková - Amálie Zádrapová

turnaj
dívky
Šachy
10:45

Kristýna Dorazilová - Adéla Janoušková

turnaj
dívky
Šachy
10:45

Linda Slívová - Barbora Floriánová

turnaj
dívky
Šachy
10:45

Eva Kalousová - Michaela Šedá

turnaj
dívky
Šachy
10:45

Kroulík Václav - Bouška Jiří

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
10:45

Sochor Václav - Mikulka Martin Michael

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
10:45

Bára Jan - Mydlář Matěj

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
10:45

Policar Martin - Šudřich Radek

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
10:45

Velím Vojtěch - Zrůst Lukáš

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
10:45

Mrázik Marek - Honcharov Makar

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
10:45

Frantsev Iegor - Kolář Edvard

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
10:45

Juheňák Daniel - Babula Matěj

turnaj
mladší chlapci
Šachy
10:45

Šetina Václav - Zelba Lukáš

turnaj
mladší chlapci
Šachy
10:45

Jaššo Matěj - Zrůbek Dan

turnaj
mladší chlapci
Šachy
10:45

Kučina Ondřej - Kutil Adam

turnaj
mladší chlapci
Šachy
10:45

Roubal Matyáš - Garabik Marek

turnaj
mladší chlapci
Šachy
10:45

Síleš Jan - Ugrenovich Jaroslav

turnaj
mladší chlapci
Šachy
10:45

Starý Vojtěch - Veverka Vladimír

turnaj
mladší chlapci
Šachy
10:45

Dolenský Filip - Němec Jáchym

turnaj
starší chlapci
Šachy
10:45

Delgerdalai Bayarjavkhlan - Souček Jan

turnaj
starší chlapci
Šachy
10:45

Hladký Tadeáš - Brožka Karel

turnaj
starší chlapci
Šachy
10:45

Bokhnak Timofey - Paseka Matyáš

turnaj
starší chlapci
Šachy
10:45

Werner Hong Quan Dan - Janoušek Marek

turnaj
starší chlapci
Šachy
10:45

Šimůnek Jakub Šimon - Lang Šimon

turnaj
starší chlapci
Šachy
10:45

Winter Ondřej - Tegda Vojtěch

turnaj
starší chlapci

11:00

volné jízdy

soutěž dívek
mladší dívky

12:00

Finálový pavouk

paralelní obří slalom
starší dívky

Finálový pavouk

paralelní obří slalom
mladší dívky

Finálový pavouk

paralelní obří slalom
mladší chlapci

Finálový pavouk

paralelní obří slalom
starší chlapci

Zlínský kraj - Pardubický kraj

turnaj chlapci
turnaj

Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj

turnaj chlapci
turnaj

14:00

Šachy
14:00

Zelbová Lada - Rybáčková Lucie

turnaj
dívky
Šachy
14:00

Dudková Josefína - Březíková Beáta

turnaj
dívky
Šachy
14:00

Sikorová Jana - Havelková Beáta

turnaj
dívky
Šachy
14:00

Šedá Michaela - Markina Sofiia

turnaj
dívky
Šachy
14:00

Janoušková Adéla - Slívová Linda

turnaj
dívky
Šachy
14:00

Floriánová Barbora - Dorazilová Kristýna

turnaj
dívky
Šachy
14:00

Zádrapová Amálie - Kalousová Eva

turnaj
dívky
Šachy
14:00

Bouška Jiří - Mydlář Matěj

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
14:00

Mikulka Martin Michael - Kroulík Václav

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
14:00

Frantsev Iegor - Sochor Václav

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
14:00

Šudřich Radek - Bára Jan

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
14:00

Honcharov Makar - Policar Martin

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
14:00

Kolář Edvard - Velím Vojtěch

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
14:00

Zrůst Lukáš - Mrázik Marek

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
14:00

Zelba Lukáš - Juhaňák Daniel

turnaj
mladší chlapci
Šachy
14:00

Kutil Adam - Jaššo Matěj

turnaj
mladší chlapci
Šachy
14:00

Šetina Václav - Roubal Matyáš

turnaj
mladší chlapci
Šachy
14:00

Babula Matěj - Síleš Jan

turnaj
mladší chlapci
Šachy
14:00

Zrůbek Dan - Starý Vojtěch

turnaj
mladší chlapci
Šachy
14:00

Veverka Vladimír - Kučina Ondřej

turnaj
mladší chlapci
Šachy
14:00

Garabik Marek - Ugrenovich Jaroslav

turnaj
mladší chlapci
Šachy
14:00

Němec Jáchym - Delgerdalai Bayarjavkhlan

turnaj
starší chlapci
Šachy
14:00

Brožka Karek - Dolenský Filip

turnaj
starší chlapci
Šachy
14:00

Janouš Marek - Hladký Tadeáš

turnaj
starší chlapci
Šachy
14:00

Paseka Matyáš - Šimůnek Jakub Šimon

turnaj
starší chlapci
Šachy
14:00

Souček Jan - Winter Ondřej

turnaj
starší chlapci
Šachy
14:00

Lang Šimon - Bokhnak Timofey

turnaj
starší chlapci
Šachy
14:00

Tegda Vojtěch - Werner Hong Quan Dan

turnaj
starší chlapci

Středočeský kraj - Liberecký kraj

turnaj chlapci
turnaj

Ústecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj chlapci
turnaj

krátký program

soutěž chlapců
starší žáci

15:00

Šachy
15:30

Březíková Beata - Zelbová Lada

turnaj
dívky
Šachy
15:30

Rybářová Lucie - Sikorová Jana

turnaj
dívky
Šachy
15:30

Markina Sofiia - Janoušková Adéla

turnaj
dívky
Šachy
15:30

Dorazilová Kristýna - Dudková Josefína

turnaj
dívky
Šachy
15:30

Slívová Linda - Havelková Beáta

turnaj
dívky
Šachy
15:30

Zadrápalová Amélie - Šedá Michaela

turnaj
dívky
Šachy
15:30

Kalousová Eva - Florianová Barbora

turnaj
dívky
Šachy
15:30

Mikulka Martin Michael - Bouška Jiří

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
15:30

Mydlář Matěj - Kroulík Václav

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
15:30

Velím Vojtěch -Honcharov Makar

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
15:30

Sochor Václav - Šudřich Radek

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
15:30

Zrůst Lukáš - Frantsev Iegor

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
15:30

Bára Jan - Policar Martin

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
15:30

Mrázik Marek - Kolář Edvard

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
15:30

Jaššo Matěj - Zelba Lukáš

turnaj
mladší chlapci
Šachy
15:30

Hladký Tadeáš - Němec Jáchym

turnaj
starší chlapci
Šachy
15:30

Delgerdalai Bayarjavkhlan - Janouš Marek

turnaj
starší chlapci
Šachy
15:30

Winter Ondřej - Dolenský Filip

turnaj
starší chlapci
Šachy
15:30

Juhaňák Daniel - Starý Vojtěch

turnaj
mladší chlapci
Šachy
15:30

Paseka Matyáš - Brožka Karek

turnaj
starší chlapci
Šachy
15:30

Babula Matěj - Šetina Václav

turnaj
mladší chlapci
Šachy
15:30

Bokhnak Timofey - Šimůnek Jakub Šimon

turnaj
starší chlapci
Šachy
15:30

Roubal Matyáš - Zrůbek Dan

turnaj
mladší chlapci
Šachy
15:30

Werner Hong Quan Dan - Souček Jan

turnaj
starší chlapci
Šachy
15:30

Tegda Vojtěch - Lang Šimon

turnaj
starší chlapci
Šachy
15:30

Síleš Jan - Kutil Adam

turnaj
mladší chlapci
Šachy
15:30

Veverka Vladimír - Garabik Marek

turnaj
mladší chlapci
Šachy
15:30

Ugrenovich Jaroslav - Kučina Ondřej

turnaj
mladší chlapci

16:00

Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj

turnaj chlapci
turnaj

Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha

turnaj chlapci
turnaj

krátký program

soutěž dívek
starší dívky

17:00

Šachy
17:00

Zelbová Lada - Markina Sofiia

turnaj
dívky
Šachy
17:00

Dudková Josefína - Rybáčková Lucie

turnaj
dívky
Šachy
17:00

Havelková Beáta - Březíková Beáta

turnaj
dívky
Šachy
17:00

Janoušková Adéla - Zádrapová Amálie

turnaj
dívky
Šachy
17:00

Sikorová Jana - Dorazilová Kristýna

turnaj
dívky
Šachy
17:00

Kalousová Eva - Slívová Linda

turnaj
dívky
Šachy
17:00

Šedá Michaela - Floriánová Barbora

turnaj
dívky
Šachy
17:00

Bouška Jiří - Honcharov Makar

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
17:00

Kroulík Václav - Sochor Václav

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
17:00

Mydlář Matěj - Zrůst Lukáš

turnaj
nejmladší chlapci
Šachy
17:00

Policar Martin - Mikulka Martin Michael

turnaj
nejmladší chlapci