Olympiáda dětí a mládeže 2016 – program a výsledky

18. 1. 2016

08:00

Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Zlínský kraj - Pardubický kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Královéhradecký kraj - Liberecký kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován

Olomoucký kraj - Jihočeský kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován

09:00

Trénink

soutěž dívek
mladší žáci
sport není streamován

prohlídka tratě 1. kola

obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

prohlídka tratě 1. kola

obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

prohlídka tratě 1. kola

obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

prohlídka tratě 1. kola

obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Závod

2 km volně
mladší žákyně
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován
Šachy
09:30

Kůsa - Gnojek

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Přibyl - Dolenský

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Flajšman - Rokoš

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Kolář - Jareš

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Václavík - Vojta

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Jun - Šťastná

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Babula - Kureš

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Švanda - Škrabánek

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Miesbauer - Mládek

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Matůš - Nagy

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Pavelka - Anaškin

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Liška - Tulis

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Sedlák - Buločkin

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Lojek - Skalský

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Nehyba - Daněk

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Simet - Špička

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Martirosyan - Hložek

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Hrabal - Miča

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Přibylová - Vilímová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Tůmová - Ambrožová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Hofman - Fojt

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Brunová - Vítová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Mrišová - Bierská

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Zavadil - Polanský

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Kopcová - Gárská

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Růžičková - Volaninová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Špreňar - Vokoun

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
09:30

Vavřínková - Hušková

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován

Trénink

soutěž dívek
mladší žákyně
sport není streamován

10:00

Závod

2 km volně
mladší žáci
sport není streamován

1. kolo

obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Plzeňský kraj - Středočeský kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován

Trénink

soutěž dívek
starší žáci
sport není streamován

Závod

3 km volně
starší žákyně
sport není streamován

1. kolo

obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Kvalifikace

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

11:00

Závod

4 km volně
starší žáci
sport není streamován

1. kolo

obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Trénink

soutěž dívek
starší žákyně
sport není streamován

1. kolo

obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Semifinále

duet
Duet
sport není streamován

12:00

Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Praha - Olomoucký kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován

Horník - Vodrážka

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Choleva - Viznar

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Rataj - Exner

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Makovec - Vaněk

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Formánek - Skopal

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Choleva - Lizna

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Všetečka - Choura

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Foldyna - Nováček

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Kresingerová - Komanová

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Kolesová - Faustová

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Maděrová - Bártová

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Šonková - Kaplanová

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Belocká - Brožová

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Látalová - Mullen

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Neubertová - Filipová

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Skřipská - Kodýtková

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

prohlídka tratě 2. kola

obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

prohlídka tratě 2. kola

obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

prohlídka tratě 2. kola

obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

prohlídka tratě 2. kola

obří slalom
starší žáci
sport není streamován

13:00

Předkolo

solo - dívky
juniorky
sport není streamován

Krátký program

soutěž dívek
mladší žáci

2. kolo

obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

14:00

2. kolo

obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Belocká - Mullen

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Skřipská - Neubertová

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Formánek - Choleva

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Choura - Foldyna

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Vodrážka - Choleva

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Exner - Makovec

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Kresingerová - Kolesová

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Maděrová - Šonková

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Kraj Vysočina - Zlínský kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Krátký program

soutěž dívek
mladší žákyně

2. kolo

obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Semifinále

malé skupiny
juniorky / junioři
sport není streamován
Šachy
14:30

Vavřínková - Přibylová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Vítová - Kopcová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Volaninová - Tůmová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Ambrožová - Mrišová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Gárská - Brunová

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Bierská - Růžičková

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Vilímová - Hušková

turnaj
dívky
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Buločkin - Simet

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Tulis - Lojek

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Daněk - Miesbauer

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Hofman - Švanda

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Anaškin - Nehyba

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Polanský - Martirosyan

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Mládek - Pavelka

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Miča - Špreňar

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Skalský - Liška

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Nagy - Škrabánek

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Špička - Sedlák

turnaj
starší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Hložek - Matůš

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Vokoun - Hrabal

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Fojt - Zavadil

turnaj
mladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Gnojek - Jun

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Vojta - Přibyl

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Rokoš - Babula

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Jareš - Kůsa

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Šťastná - Kolář

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Kureš - Flajšman

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován
Šachy
14:30

Dolenský - Václavík

turnaj
nejmladší žáci
Live na Onlajny.cz
sport není streamován

Mullen - Skřipská

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Formánek - Foldyna

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Belocká - Neubertová

paralelní obří slalom
starší žákyně
sport není streamován

Choleva - Choura

paralelní obří slalom
starší žáci
sport není streamován

Choleva - Makovec

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Vodrážka - Exner

paralelní obří slalom
mladší žáci
sport není streamován

Kolesová - Šonková

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

Kresingerová - Maděrová

paralelní obří slalom
mladší žákyně
sport není streamován

15:00

2. kolo

obří slalom
starší žáci
sport není streamován

16:00

Pardubický kraj - Karlovarský kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Liberecký kraj - Plzeňský kraj

turnaj chlapci
turnaj chlapci

Krátký program

soutěž dívek
starší žáci

17:00

Krátký program

soutěž dívek
starší žákyně