Lillehammer 1994 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů 5.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 5.
Krasobruslení
sportovní dvojice 6.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
kombinace 6.
 (ženy)
Biatlon
štafeta 4x7,5 km 7.
Boby
Dvojbob 7.
Jaroslav Sakala
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 7.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev 7.
Krasobruslení
taneční páry 8.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
5 km klasicky 8.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 8.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 9.
Eva Háková
Biatlon
7,5 km sprint 9.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 10.
Petr Garabík
Biatlon
20 km individuální závod 11.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 12.
Jaroslav Sakala
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 13.
Lenka Kulovaná
Krasobruslení
závod žen 13.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
15 km volně 14.
Krasobruslení
taneční páry 16.
Jiří Teplý
Běh na lyžích
30 km volně 17.
Jiří Holubec
Biatlon
20 km individuální závod 17.
František Máka
Severská kombinace
individuální závod 18.
Jiří Parma
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 19.
Luboš Buchta
Běh na lyžích
50 km klasicky 20.
Boby
Dvojbob 20.
Petr Garabík
Biatlon
10 km sprint 21.
Luboš Buchta
Běh na lyžích
kombinace 24.
Pavel Benc
Běh na lyžích
30 km volně 25.
Luboš Buchta
Běh na lyžích
10 km klasicky 26.
Irena Zemanová
Krasobruslení
závod žen 27.
Jiří Holubec
Biatlon
10 km sprint 29.
Zbyněk Krompolc
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 29.
Ladislav Dluhoš
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 30.
Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod 31.
Martina Vondrová
Běh na lyžích
15 km volně 31.
Zbyněk Pánek
Severská kombinace
individuální závod 32.
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
kombinace 33.
Iveta Knížková
Biatlon
15 km individuální závod 34.
Iveta Knížková
Biatlon
7,5 km sprint 34.
Ondřej Valenta
Běh na lyžích
30 km volně 34.
Ivan Masařík
Biatlon
20 km individuální závod 34.
Eva Háková
Biatlon
15 km individuální závod 35.
Zbyněk Krompolc
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 36.
Pavel Benc
Běh na lyžích
kombinace 36.
Martina Vondrová
Běh na lyžích
30 km klasicky 36.
Jiřina Pelcová
Biatlon
15 km individuální závod 37.
Václav Korunka
Běh na lyžích
kombinace 37.
Jiří Parma
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 39.
Lucie Chroustovská
Běh na lyžích
30 km klasicky 39.
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
15 km volně 41.
Jana Rázlová
Běh na lyžích
30 km klasicky 42.
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
5 km klasicky 43.
Martina Vondrová
Běh na lyžích
kombinace 44.
Tomáš Kos
Biatlon
10 km sprint 46.
Martina Vondrová
Běh na lyžích
5 km klasicky 47.
Lucie Chroustovská
Běh na lyžích
15 km volně 48.
Jiřina Pelcová
Biatlon
7,5 km sprint 49.
Irena Česneková
Biatlon
15 km individuální závod 50.
Jana Rázlová
Běh na lyžích
kombinace 52.
Jana Rázlová
Běh na lyžích
5 km klasicky 55.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
kombinace 58.
Ondřej Valenta
Běh na lyžích
50 km klasicky 58.
Václav Korunka
Běh na lyžích
10 km klasicky 59.
Gabriela Sůvová
Biatlon
7,5 km sprint 63.
Pavel Benc
Běh na lyžích
10 km klasicky 65.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
10 km klasicky 71.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
50 km klasicky nedokončil
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
30 km klasicky nedokončila
Miroslav Kopal
Severská kombinace
individuální závod nedokončil
Ladislav Dluhoš
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod diskvalifikován