Erzurum 2017 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Vítězslav Hornig
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
1
Zuzana Holíková
Běh na lyžích
sprint dívky (Finále)
2
Nikola Bubáková
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
3
 (smíšené)
Short-track
3000 m smíšená štafeta 8.
 (smíšené)
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km 4.
Zdeněk Sejpal
Rychlobruslení
1000 m 17.
Adéla Bicanová
Rychlobruslení
1000 m 17.
 (smíšené)
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km 5.
 (smíšené)
Alpské lyžování
paralelní závod týmů 5.
Tereza Pfeiferová
Rychlobruslení
1000 m 2.
Radek Fajkus
Rychlobruslení
1000 m 18.
Vladimír Kozlovský
Severská kombinace
sprint 17.
Adéla Bicanová
Rychlobruslení
500 m 2.
Ondřej Černý
Severská kombinace
sprint 11.
Radek Fajkus
Rychlobruslení
500 m 24.
Eduard Fiala
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
 (muži)
Skok na lyžích
NH - tým (1. kolo) 6.
Tomáš Dufek
Severská kombinace
sprint 23.
Oskar Novák
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Karolína Poulíková
Běh na lyžích
sprint dívky 18.
Adam Provazník
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 15.
Tereza Řezníková
Běh na lyžích
sprint dívky 33.
Zdeněk Sejpal
Rychlobruslení
500 m 3.
Ondřej Surkoš
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) 26.
Pavlína Votočková
Běh na lyžích
sprint dívky 19.
Kim Žalčík
Severská kombinace
sprint 15.
Tereza Pfeiferová
Rychlobruslení
500 m 11.
Matyáš Kulich
Snowboarding
snowboardcross 14.
Radek Fajkus
Rychlobruslení
1500 m 4.
Tomáš Gregor
Biatlon
10 km stíhací závod 40.
Kryštof Choura
Snowboarding
snowboardcross 3.
Mikuláš Karlík
Biatlon
10 km stíhací závod 13.
Jakub Kocián
Biatlon
10 km stíhací závod 32.
Iva Křížová
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 14.
Eliška Svobodová
Biatlon
7,5 km stíhací závod 6.
Alena Lukášová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Tereza Pfeiferová
Rychlobruslení
1500 m 17.
Klára Pospíšilová
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 15.
Zdeněk Sejpal
Rychlobruslení
1500 m 20.
Eliška Teplá
Biatlon
7,5 km stíhací závod 11.
Jakub Všetečka
Snowboarding
snowboardcross 13.
Jakub Vštečka
Snowboarding
snowboardcross 8.
Karolína Dusilová
Biatlon
7,5 km stíhací závod 36.
Viktorie Brožová
Snowboarding
snowboardcross DNS
Nikola Bubáková
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) DNF
Petra Sucha
Biatlon
7,5 km stíhací závod 22.
Vítězslav Hornig
Biatlon
10 km stíhací závod 7.
Adéla Bicanová
Rychlobruslení
1500 m 27.
Lukáš Kuběna
Skok na lyžích
NH - chlapci (1. kolo) 7.
Petra Sucha
Biatlon
6 km sprint 27.
Ondřej Černý
Běh na lyžích
10 km volně DNS
Tomáš Dufek
Běh na lyžích
10 km volně 18.
Karolína Dusilová
Biatlon
6 km sprint 40.
Eduard Fiala
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 25.
Tomáš Gregor
Biatlon
7,5 km sprint 44.
Benedikt Holub
Skok na lyžích
NH - chlapci (1. kolo) 28.
Mikuláš Karlík
Biatlon
7,5 km sprint 7.
Jakub Kocián
Biatlon
7,5 km sprint 26.
Vladimír Kozlovský
Běh na lyžích
10 km volně 13.
Zuzana Holíková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky 7.
Oskar Novák
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 10.
Jakub Šikola
Skok na lyžích
NH - chlapci (2. kolo) 22.
Karolína Poulíková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky 18.
Kim Žalčík
Běh na lyžích
10 km volně 16.
Simona Weinlichová
Skok na lyžích
NH - dívky (2. kolo) 11.
Eliška Teplá
Biatlon
6 km sprint 13.
Pavlína Votočková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky 14.
Eliška Svobodová
Biatlon
6 km sprint 5.
Ondřej Surkoš
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 7.
Radek Selcer
Skok na lyžích
NH - chlapci (1. kolo) 22.
Tereza Řezníková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky 24.
Adam Provazník
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) DNF
Iva Křížová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 15.
Ondřej Černý
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci 26.
Tomáš Dufek
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci 10.
Martin Foldyna
Snowboarding
paralelní obří slalom 7.
Zuzana Holíková
Běh na lyžích
5 km klasicky 5.
Vladimír Kozlovský
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci 14.
Kim Žalčík
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci 21.
Alena Lukášová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 29.
Klára Pospíšilová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) 12.
Karolína Poulíková
Běh na lyžích
5 km klasicky 13.
Tereza Řezníková
Běh na lyžích
5 km klasicky 15.
Pavlína Votočková
Běh na lyžích
5 km klasicky 24.
Dita Žďárská
Snowboarding
paralelní obří slalom 7.
Natálie Bělocká
Snowboarding
paralelní obří slalom 9.