Győr 2017
Evropský olympijský festival mládeže
medals obtained
Počet zlatých medailí
0
Počet stříbrných medailí
1
Počet bronzových medailí
6
date of event
23. 07. 2017 - 29. 07. 2017
total participation
2500 athletes
Czech participation
number of sports / disciplines
10 / -
official website

gold medals

silver medals

bronze medals

umístění do 10. místa

Team
Volejbal
turnaj mužů
Sára Zámečníková
Atletika
100 m překážek
Jan Čejka
Plavání
100 m znak
Team
Volejbal
turnaj mužů
Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok
Hana Bumbálková
Atletika
100 m
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m
Team
Volejbal
turnaj mužů
Team
Volejbal
turnaj mužů
Team
Volejbal
turnaj mužů
Team
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Mikuláš Meško
Judo
od 73 kg
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
Jan Čejka
Plavání
200 m znak
Rychlostní kanoistika
C2 - 200m mix
Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
přeskok
Renata Zachová
Judo
- 57 kg
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
přeskok
Jan Čejka
Plavání
200 m znak
Tobiáš Dvorský
Atletika
200 m
Team
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Team
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek
Team
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa
Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek
Team
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek
Team
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Team
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
Sebastian Luňák
Plavání
200 m motýlek
Veronika Piklová
Atletika
2000 m steeplechase
Team
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 - 500m dívky
Dominik Král
Atletika
hod kladivem
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký
Jakub Kunt
Atletika
trojskok
Team
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa
Marek Strnad
Atletika
1500 m
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
Martin Krumich
Tenis
dvouhra
Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký
Zuzana Janiczková
Judo
- 52 kg
Tenis
čtyřhra
Radek Rýpar
Judo
do 55 kg
Martin Krumich
Tenis
dvouhra
Team
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix
Tereza Janíková
Atletika
skok o tyči
Tenis
čtyřhra
Team
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix
Lýdie Štěpánková
Plavání
200 m prsa
Martin Krumich
Tenis
dvouhra
Team
Atletika
štafeta 4 x 100 m
Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob
Team
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix
Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob
Hana Bumbálková
Atletika
100 m
Tobiáš Dvorský
Atletika
100 m

About the Games

Sedm bronzových a jednu stříbrnou medaili přivezli mladí čeští olympionici z Evropského olympijského festivalu mládeže (EYOF) v maďarském Györu, kde soutěžili sportovci ve věku 14 až 18 let. Češi získali o jeden cenný kov více než na posledním letním festivalu v Gruzii.