Győr 2017 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Barbora Malíková
Atletika
400 m
2
Rychlostní kanoistika
C2 500 m mix (Finále)
3
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m (Finále)
3
Jan Svoboda
Judo
- 60 kg (O 3. místo)
3
Rychlostní kanoistika
K2 500 m (Finále)
3
Jakub Davidík
Atletika
800 m (Finále)
3
Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Finále)
3
Rychlostní kanoistika
K2 200 m (Finále)
3
 (smíšené)
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix 9.
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m 8.
 (ženy)
Basketbal 3 na 3
turnaj 6.
Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 7.
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m 8.
Rychlostní kanoistika
C2 200 m mix 5.
Jan Čejka
Plavání
200 m znak 5.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Kvalifikace) 16.
Veronika Tondrová
Plavání
200 m volný způsob 29.
Tenis
čtyřhra 9.
Jakub Kunt
Atletika
trojskok 8.
Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa 6.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohový závod 16.
Martin Krumich
Tenis
dvouhra 9.
Sebastian Luňák
Plavání
200 m motýlek 6.
Jan Mašek
Judo
- 90 kg (1. kolo) 16.
 (muži)
Volejbal
turnaj (Skupina) 4.
Lýdie Štěpánková
Plavání
200 m prsa 9.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Kvalifikace) 16.
Zuzana Janiczková
Judo
- 52 kg (2. kolo) 9.
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa 5.
Pavel Bittner
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci DNF
Jakub Bouček
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci 72.
Kristýna Burlová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky DNF
Veronika Jandová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky 14.
Mikuláš Meško
Judo
od 73 kg 5.
Luboš Komínek
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci 48.
Roman Procházka
Plavání
100 m volný způsob 28.
Renata Zachová
Judo
- 57 kg 5.
Bára Matošková
Plavání
50 m volný způsob 41.
Anna Součková
Silniční cyklistika
individuální závod dívky 45.
Veronika Tondrová
Plavání
50 m volný způsob 27.
Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 13.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 11.
Pavel Ouředník
Plavání
100 m volný způsob 27.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 19.
Kateřina Laňková
Plavání
200 m individuální polohový závod 35.
 (smíšené)
Rychlostní kanoistika
K4 - 500m mix 11.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 53.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 63.
Jan Čejka
Plavání
200 m individuální polohový závod 25.
Kateřina Laňková
Plavání
100 m prsa 13.
Sebastian Luňák
Plavání
200 m individuální polohový závod 30.
Bára Matošková
Plavání
200 m znak 26.
Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
přeskok 5.
Veronika Tondrová
Plavání
400 m volný způsob 29.
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 3.
Radek Rýpar
Judo
do 55 kg (2. kolo) 9.
Sára Zámečníková
Atletika
100 m překážek 4.
Josef Záhora
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 12.
Kateřina Zábojníková
Atletika
hod oštěpem 14.
Marek Strnad
Atletika
1500 m 8.
Anna Součková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň 53.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
bradla 27.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kruhy 23.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy 58.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
prostná 62.
Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek 6.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná 39.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
prostná 38.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok 4.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 59.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla 54.
Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký 9.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
bradla 61.
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký 8.
 (smíšené)
Atletika
štafeta 4 x 100 m DNF
Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek 4.
 (ženy)
Atletika
štafeta 4 x 100 m (Semifinále) 9.
Kristýna Lavičková
Tenis
dvouhra 17.
 (muži)
Plavání
4 x 100 m volný způsob 8.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod 6.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kruhy 65.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda 72.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
hrazda 40.
Luboš Komínek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 73.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 44.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
přeskok 5.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
hrazda 50.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 68.
Veronika Piklová
Atletika
2000 m steeplechase 6.
Tenis
čtyřhra (1. kolo) DNS
Dominik Král
Atletika
hod kladivem 8.
Tereza Janíková
Atletika
skok o tyči 9.
Veronika Jandová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň 27.
Barbora Hůlková
Atletika
skok daleký 13.
Sabina Hálová
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Kvalifikace) 56.
Tobiáš Dvorský
Atletika
200 m 6.
Kristýna Burlová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň 22.
Kristýna Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Kvalifikace) 59.
Jakub Bouček
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 61.
Pavel Bittner
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 60.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
přeskok 68.
Sebastian Luňák
Plavání
400 m volný způsob 16.
Tobiáš Dvorský
Atletika
100 m 10.
Vítek Horák
Tenis
dvouhra 33.
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek 6.
Veronika Tondrová
Plavání
100 m volný způsob 24.
Sebastian Luňák
Plavání
200 m volný způsob 23.
Bára Matošková
Plavání
100 m znak 15.
Bára Matošková
Plavání
100 m volný způsob 52.
Klára Nováková
Tenis
dvouhra 33.
Pavel Ouředník
Plavání
50 m volný způsob 16.
Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob 9.
Roman Procházka
Plavání
200 m volný způsob 21.
Hana Bumbálková
Atletika
100 m 4.