Vyzvi vydru! Připrav pro maskota ODM překážkovou dráhu a vyhraj Olympijský trénink

ODM 2024
ODM 2024
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Chcete vidět, jak je vydra Sunny obratná a kolik má síly? Sestavte pro ni na hodině tělocviku překážkovou dráhu! Odstartovala třetí etapa programu pro školy, jejímž cílem je rozhýbat nejenom vás, ale i maskota ODM 2024. Ve hře jsou Olympijské tréninky, tak si vyhlédněte překážky a pusťte se do toho. Čas máte do konce dubna.

Pravidla jsou jednoduchá. Překážkovou dráhu sestavte na hodině tělocviku a natočte video, jak ji dokážete co nejrychleji přejít. Nesmíte však přesáhnout maximální délku 1,5 minuty. Jako poslední krok video zašlete na e-mail [email protected].

Komise vybere pět nejlepších drah. Hodnocena bude pestrost, zapojení všech žáků třídy i atmosféra. Bonusové body se budou rozdávat za zpracování videa, umístění loga akce či za využití netradičních pomůcek a předmětů. Čím originálnější nápad, tím lepší!

A o co se soutěží? Na autory pěti nejlepších vydřích drah čeká Olympijský trénink. Všichni žáci vítězných tříd budou pod dohledem trenérů i známého sportovce zapojení do pestrých, často doposud nevyzkoušených aktivit. Navíc přijede také vydra a vyzkouší si dráhu, kterou pro ni třída připravila. Jak tuto výzvu zvládne?

Podrobné informace k doprovodnému programu pro základní a střední školy Jihočeského kraje naleznete zde.

líbil se ti článek?