Vánoční strom sportovních přání

Olympijská nadace
Olympijská nadace
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

O uplynulých Vánocích jsme v nadaci opět plnili dětské sny a přání. Nakonec se nám podařilo neskutečné, a to rozzářit oči celkem 108 dětem z dětských domovů a znevýhodněných rodin! Tato charitativní akce přitom proběhla v nadaci již podruhé.

Děti podpořené Českou olympijskou nadací tak pod stromečkem našly i sportovní dárky jako například fotbalové míče, boty na běhání, hůlky na běžecké lyžování, plavecké brýle a koloběžky. Dětské sny, které dětem budeme plnit v průběhu roku, se týkají převážně tréninků s olympioniky a oblíbenými sportovci, jízdy v kočáře taženém koňmi, ale také návštěvy opery a baletu.

Všech 108 dárků a snů jsme mohli splnit jen díky zapojení dárců, kteří se rozhodli udělat nezištně radost mladým sportovcům. Na zajištění dárků se podíleli zaměstnanci ČOV, partneři a dodavatelé ČOT, i známí sportovci. Za výjimečnou spolupráci na zajištění a podpoře akce děkujeme zejména společnostem UPS, Lesy ČR a Hervis Sports!

„Celkem se letos jednalo o 69 hmotných dárků, které jsme museli sehnat a doručit dětem včas pod stromeček a 39 sportovních snů, které za dětmi putovaly ve formě vánočních voucherů. Ty se budou postupně plnit během roku také podle toho, jak nám to situace dovolí. Celková logistika akce vyžaduje spolupráci na více úrovních a my jsme rádi, že se to opět povedlo. Je to i výzva do dalšího roku a Vánoc. Budeme se snažit zapojit více dárců a splnit ještě více přání dětem“, uvedla Martina Voříšková, manažerka nadace.

Jsme rádi, že fungujeme v souladu s naším heslem: Šťastnější děti díky sportu! Pokud chcete i vy podpořit děti ze znevýhodněných rodin a dětských domovů, můžete tak učinit kdykoli během roku různými způsoby - více zde.

Pro odkaz na webovou stránku akce klikněte zde.

líbil se ti článek?