To je překvapení! Kdo ze sportovců našel pod stromečkem nejkrásnější dárek?

#OLYMPIJSKY
#OLYMPIJSKY
2 Minuty čtení
2 Minuty čtení

Bylo to krásné. Čeští olympionici si Štědrý den dokonale užili a nezapomněli se o úžasné momenty podělit na sociálních sítích ani s fanoušky. Dva zamilované páry prozradily roztomilé tajemství.

Lucie ŠafářováTomáš Plekanec

Bývalá tenistka a hokejista překvapili fanoušky společnou fotkou u stromečku, kde jejich dcera Leontýnka dává pusinku na zakulacené bříško bronzové medailistky z RIA 2016. „My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme,“ prozradila Lucie, že se s Tomášem dočkají druhého potomka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Safarova (@lucie.safarova)

Markéta Sluková-Nausch

Plážová volejbalistka letos přerušila kariéru a až nyní prozradila, že se svým manželem Simonem čekají prvního potomka. „Nechávali jsme si to pro sebe a nejbližší rodinu, ale náš předčasný vánoční dáreček už se moc skrývat nechce a začíná se jasně ukazovat světu,“ napsala budoucí maminka fanouškům na Instagramu.

Gabriela Soukalová

Snímkem od stromečku se pochlubila i biatlonistka Gabriela Soukalová. Zvěčnila se s partnerem Milošem a jejich dcerkou Izabelou, pro kterou to byl úplně první Štědrý den.

Jiří Prskavec

Dvojnásobný táta a dvojnásobný olympijský medailista trávil Štědrý den se ženou Terezou v jejich domě ve Staré Boleslavi. A jak je vidět na fotce, měli bohatého Ježíška.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jiří Prskavec (@jiriprskavec)

Karolína Plíšková

Krásné Vánoce fanouškům popřála i tenistka Karolína Plíšková. Volno se jí nechtěně protáhne i po Vánocích, protože si nedávno zlomila pravou ruku, ale bere to statečně a těšíme se, až se v novém roce vrátí zpět na kurty.

Ondřej Lieser

Se svou početnou rodinkou a v jednotných vánočních pyžamech se sobem se nafotil Ondřej Lieser, který letos jako první český golfista v historii hrál na olympijských hrách.

Barbora Hermannová

Plážová volejbalistka se u stromečku pomazlila se svým milovaným pejskem Toffeem. „Mějte se rádi nejen na Vánoce,“ vám vzkazuje Bára.

Kateřina Neumannová

Olympijská vítězka tráví Vánoce v Itálii ve Val di Fiemme i s dcerou Lucií. A ve vyhlášeném letovisku společně vyrazily na běžky.

Barbora Strýcová

Tenistka tráví Vánoce u sestry v Americe se svým partnerem Petrem Matějčkem a jejich synem Vincentem, pro kterého to byl první Štědrý den. Co pak mu asi přinesl Ježíšek nebo spíš Santa Claus?

Kateřina Pauláthová

Usměvavá lyžařka se oblékla ke stromečku do černého a moc jí to slušelo. Posuďte sami.

Tereza Ďurdiaková

Chodkyně měla na vánočním stromečku úžasnou bílou ozdobu s hvězdami, na níž bylo napsáno Tokio 2020 a Sapporo. Tedy letošní olympijské hry, a pak město, kde v rámci her Tereza v létě závodila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tereza Ďurdiaková (@durdiakovat)

líbil se ti článek?