Ostrý obraz a dobrý zvuk. Olympijské festivaly získaly další rozměr

Olympijské festivaly
Olympijské festivaly
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Vše uslyšíte a uvidíte. V areálech Olympijských festivalů v Praze a Brně si můžete vyzkoušet přes třicet sportů a na rozměrných obrazovkách sledovat dění nejen na festivalech, ale i na dálku fandit českým sportovcům na hrách v Tokiu.

„To ozvučení je hustý,“ rozplývá se malý Matěj, který si přišel do Toyota Skateparku vyzkoušet jízdu na prkně, a zároveň si nechal poradit od českého reprezentanta Maxima Habance, jak správně jezdit na skejtu.

Matěj si kromě rad od špičkového závodníka vyslechl i hudbu z reproduktorů od společnosti Panasonic Česká republika, která jako podporovatel Olympijských festivalů zajistila pro velkolepou sportovní akci nejnovější multimediální techniku.

Společnost Panasonic je celosvětovým partnerem pro audio-vizuální vybavení na olympijských a paralympijských hrách...

Zveřejnil(a) Panasonic CZ / SK dne Čtvrtek 29. července 2021

Kromě reproduktorů si návštěvníci festivalů mohou užít i velkoplošné obrazovky. „Lepší zážitky pro návštěvníky nám přináší ozvučení od partnera Mezinárodního olympijského týmu společnosti Panasonic. Kromě zvuku vám také společně přinášíme lepší zážitek na obrazovkách umístěných ve Visa Eko zónách v Praze a Brně a také ve VIP prostorech zvaných Olympic Family,“ říká Zoran Bartek, který má na starost marketing Olympijských festivalů.

Kromě toho Panasonic poskytl objektivy pro natáčení pořadů ze zákulisí Českého olympijského týmu. O tom, jak se s novou technikou zlepšila kvalita videí, se můžete přesvědčit na internetové televizi czechteam.tv.

Vidíte naše olympioniky ostře? ⚡️ Děkujeme za skvělou techniku Panasonic CZ / SK 👉🏻 Lumix, se kterou fotíme a natáčíme rozhovory!

Zveřejnil(a) Český olympijský tým dne Neděle 11. července 2021

„Jsme rádi za tuto spolupráci a nejenom my. Více než třicet sportů na Olympijských festivalech v Praze a Brně si mohou návštěvníci o to víc užit, protože krásně slyší celý doprovodný program, který na sportovištích probíhá,“ dodal Bartek. Přijďte na Olympijské festivaly a sami se o tom přesvědčte.

líbil se ti článek?