Nejvýraznější! Česká olympijská kolekce zaujala svět při slavnostním zahájení

Peking 2022
Peking 2022
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Opět jsme byli vidět a zaujali diváky po celém světě! Během zahajovacího ceremoniálu zimních olympijských her 2022 se naše kolekce od ALPINE PRO dostala do hledáčku zpravodajských serverů po celém světě a obdiv jsme sklízeli i u fanoušků na sociálních sítích.

Podívej se! ❄ Olympijská kolekce pro ZOH 2022
(1:00)

Celkem 91 olympijských výprav nastoupilo na plochu Ptačího hnízda během zahajovacího ceremoniálu zimních olympijských her v Pekingu. Některé státy zaujaly už tím, že nastoupilo na plochu ve stovkách sportovců a jiní například v počtu závodníků, který jste mohli spočítat na prstech jedné ruky.

Nejvíce ale diváky zajímá, co mají výpravy na sobě a které země udávají módní trend. Tradičně zaujala Kanada, Spojené státy americké nebo Velká Británie. Do přehledu zpravodajských a módních serverů se i tentokrát dostala Česká republika.

Sledujte nástup české výpravy pěkně zblízka!
(00:43)

Showbyznysový portál eonline.com zařadil outfit od ALPINE PRO mezi nejvýraznější olympijské kolekce ZOH 2022. Do nejlepší desítky se český tým dostal i na módním žebříčku South China Morning Post. „Některé výpravy vynikaly živými vzory nebo jedinečnými tvary, které upoutaly pozornost. Například Česká republika měla na bundách trojúhelníkové a obdélníkové motivy,“ napsal čínský server.

Mezi nejlepší kolekce se Češi dostali i v přehledu singapurského lifestylového serveru prestigeonline.com. Pokud chcete zazářit jako čeští sportovci, kupte si olympijskou kolekci na ESHOPU ALPINE PRO.

líbil se ti článek?