Největší zábava ve Špindlu? V Olympijském domě!

ODM 2023
ODM 2023
2 Minuty čtení
2 Minuty čtení

Nadupaná zábava, nespočet doprovodných aktivit i kino a tematické večery s zajímavými hosty. To vše slibuje Olympijský dům, v nějž se promění hotel VZ Volareza v Bedřichově. Otevřený bude v neděli od 18 do 21 hodin a poté každý den až do čtvrtka vždy od 9 do 21 hodin, tak přijďte! Vstup je zdarma pro účastníky akce, veřejnost i školy a školky.

Venku si vyzkoušíte laserovou biatlonovou střelnici, uvnitř zase trenažery simulující jízdu na hanbike‐kole s ručním pohonem, na běžkách, prožijete pádlování na kanoi či kajaku, veslování i lukostřelbu. Zažít můžete také projížďky na psích spřeženích.

Vevnitř díky virtuální realitě budete moct se SAZKOU zažít koulovačku v suchém triku, s ČEZem zase prozkoumat nejstřeženější místa Jaderné elektrárny Dukovany. V Toyota zóně naskočíte na vlnu adrenalinu na balance boardech, ale užijete si také zábavu na herních konzolích. Na Stěně šampionů od VINCI Construction CS si přečtete jména všech medailistů a při tom budete relaxovat ve stylové chillout zóně. V koutku Kinder Joy of Moving si zahrajete fotbálek či stolní tenis, nebo si uděláte vlastní fotku na památku. Správně fotit na sítě se naučíte ve fotokoutku s maskotem. A až si budete chtít dobít baterky telefonu i svoje, zamiřte do odpočinkového koutku ČEPS.

Součástí Olympijského domu je i Olympijská zóna EDA, kde se určitě zdržíte a něco si i odnesete! Expozicí vás provedou kreslené postavy: sourozenci Eda a Ola. Vysvětlují hravou formou, jaké hodnoty jsou ty olympijské a co znamenají. V zóně budou také pro děti k dispozici aktivity KOH-I-NOOR HARDTMUTH v podobě pastelek, omalovánek a vystřihovánek.

A jelikož ODM slaví druhé kulatiny, najdete v Olympijském domě rovněž speciální výstavu ke dvaceti letům mapující všechny ročníky akce. Nabídne k porovnání nejen fotky, maskoty, medaile, ale i nástupové oblečení výprav a další artefakty.

Olympijské kino

Vůbec poprvé můžete navštívit i Olympijské kino, kde se budou každý den vysílat sportovní klání z ODM na ČT sport. Od pondělí do středy pak od 20 hodin proběhnou tematické večery a debaty se zajímavými hosty.

Program Olympijského kina

Pondělí 23. ledna

09:15–17:00 - Vysílání ČT sport z ODM

20:00 - Trenérské Dialogy s hokejisty Václavem Varaďou a Patrikem Eliášem

Úterý 24. ledna

09:00–16:00 - Vysílání ČT sport z ODM

16:00–18:30 - Beseda s olympijskou vítězkou cukrářské soutěže spojená s tvořivými sladkými dílničkami

20:00 - Speciální večer 20 let ODM: Co mi dal sport s youtuberem Mikýřem a snowboardistou Kubou Hronešem

Středa 25. ledna

08:45–17:30 - Vysílání ČT sport z ODM

20:00 - Olympijské hry očima komentátora Roberta Záruby a fotografky Báry Reichové 

Čtvrtek 26. ledna

08:45–18:00 - Vysílání ČT sport z ODM

líbil se ti článek?