Kdo ulovil zlatého bludišťáka? 25 let vysílání pořadu jsme oslavili olympijsky

Olympijská nadace
Olympijská nadace
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Kdo nezabloudí v Bludišti, ten se ani ve světě neztratí! Heslo, které slyšela drtivá většina z nás. Populární soutěžní pořad letos slaví 25 let vysílání, a proto vznikl ve spolupráci s Českou olympijskou nadací i speciální díl s olympioniky. Jak zvládnou úspěšní sportovci nástrahy Bludiště můžete vidět v pátek 28. října v 11:00 na Déčku či na ivysílání České televize.

Na vratkých lanech, v palbě záludných otázek a ve spleti neviditelných laserů se tentokrát utkaly dva hvězdné týmy. Kapitánkou červeného týmu se stala Denisa Helceletová.“ Sledovala jsem Bludiště jako malá holka a teď se na něj dívám s dcerami, takže jsem moc dobře věděla do čeho jdu. Bála jsem se jen kvízových otázek,“ dodává s úsměvem atletka.

Kapitánem modrého týmu byl zvolený dráhový cyklista Tomáš Bábek, který si naopak nejvíc užíval právě kvízové otázky. Pro zápasnici Adélu Hanzlíčkovou to byl doslova splněný sen.“ Když jsem dostala pozvání, hned jsem obvolala všechny kamarády, protože Bludiště je v naší generaci úplně legendární soutěž.“

A kdo další se odvážil bojovat o zlatého bludišťáka? Stolní tenistka Iveta Vacenovská, snowboardista Radek Houser, střelec Kuba Tomeček, skokan na lyžích Honza Mazoch a basketbalista Jakub Šiřina.

O skvělou atmosféru ve studiu se postaraly děti podporované Českou olympijskou nadací. Jedním z fanoušků v publiku byl i Honzík z Dětského domova v Lipníku nad Bečvou, který se při závěrečném krájení dortu svěřil Ivetě Vacenovské, že právě díky České olympijské nadaci hraje stolní tenis.

Naše bývalá reprezentantka nelenila a Honzíkovi po skončení pořadu poslala profesionální vybavení a nové sportovní oblečení. „Jsem moc ráda, že jsem mohla podpořit nadšeného kluka. Věřím, že mu sport dá do života stejně jako mě skvělé zážitky a taky bezva kamarády, se kterými se nebojím ani v Bludišti.“

Jaký tým nakonec zvítězil? A kdo si odvezl zlatého bludišťáka?  To zjistíte na oficiálních stránkách pořadu.

líbil se ti článek?