https://czechteam.mall.tv/embed/eva-samkova-promluvila-poprve-po-osudovem-zraneni-v-mediich-jak-snasi-ze-se-musela-vzdat-olympiady?am=false&p=cttv

Eva Samková míří do olympijského epicentra v Česku. Přijďte se s ní setkat do Brna

Olympijské festivaly
Olympijské festivaly
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Snowboardistka Eva Samková se bohužel nestihla po zlomeninách obou kotníků plně zotavit a odcestovat na zimní olympijské hry. I navzdory tomu však jeden den prožije olympijsky. Spolu s přítelem hercem Markem Adamczykem přijede v neděli 6. února na Olympijský festival do Brna.

Tuto sportovní akci už snowboardistka moc dobře zná. V létě během her v Tokiu moderovala Minuty Olympijského festivalu. V jejím podání se jednalo o přehlídku rozverných kousků.

Eva Adamczyková
28. 04. 1993, Vrchlabí
Snowboarding
Počet zlatých medailí
1
Počet bronzových medailí
1

Jen málokdo by si troufnul provázet pořadem například z koňského hřbetu, nebo spojit střelce Davida KosteleckéhoJiřího Liptáka se zpěvačkou Hanou Zagorovou. Eva nechyběla ani u nezapomenutelného vítání sportovního lezce Adama Ondry, s nímž se na festivalu potká i letos.

Eva Samková přinesla Luďkovi vlastní lehce skalpovanou hlavu
(01:12)

Světový lezec z Brna oslaví v areálu Nové Zbrojovky narozeniny právě v neděli a Eva Samková si je nenechá ujít. Podobu dárku i oslav s organizátoři ještě tají. Všem je ale jasné, že to bude velké.

Na Olympijském festivalu se nebude nudit ani přítel Evy herec Marek Adamczyk. Společně s režisérem Tomášem Hodanem představí nový film Poslední závod, ve kterém Eva dokonce hrála. Návštěvníci se tak mohou těšit na zákulisní informace z natáčení, ještě nezveřejněné záběry a vyzkoušet si budou moci i historické běžky. Podrobné informace najdete na www.olympijskyfestival.cz.

líbil se ti článek?