Do Paříže na olympiádu pohodlně a s VIP servisem? Jde to!

Paříž 2024
Paříž 2024
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Toužíte se podívat na olympijské hry do Paříže, ale nechce se vám procházet novým systémem, který tentokrát k nákupu vstupenek vede? Řešení se nabízí. Od her v Londýně 2012 je oficiálním prodejcem zájezdů v Česku agentura IBTravel. „Nyní se ale situace se vstupenkami výrazně změnila a to tak, že jsme oficiálním prodejcem takzvaných Hospitality balíčků pro společnost OnLocation, která na ně vlastní veškerá práva,“ říká Filip Dohnálek, generální ředitel zastupující agentury.

IBTravel byla vybrána jako jediný prodejce těchto balíčků na území České republiky. „Standardní vstupenky bohužel prodávat nemůžeme, jelikož ty je možné koupit pouze individuálně online přímo na stránkách organizátorů,“ doplňuje.

„My opět nabízíme servis tak jako při předešlých olympiádách, tj. balíček služeb, které zahrnují dopravu na místo, transfery, ubytování, vstupenku s VIP servisem, česky hovořící zástupce a samozřejmě doprovodné programy - prohlídku města, ochutnávky vína a mnoho dalšího.“

Paříž 2024: Na co se těšit?
(00:53)

Vybírat můžete balíčky různých kategorií, všechny však zahrnují garantované vstupenky. „Z olympijských sportů, které teď máme dostupné, jde například o tenis, beach volejbal, vodní slalom, atletiku, ale také závěrečný ceremoniál. Většina ostatních balíčků je na vyžádání,“ vysvětluje Dohnálek.

A jaké je jejich finanční rozpětí? „Pokud se budeme bavit o Hospitality package – tedy vstupence a VIP servisu, pohybují se ceny od cca 150 až tisíce Eur. Většinu balíčků nastavujeme individuálně podle požadavků klienta. Vždy záleží na tom, jaké „vstupenky“ jsou zahrnuty v našich balíčcích. Za zhruba 80 tisíc pořídíte zájezd, kde je v ceně ubytování na pět nocí v 4* hotelu v centru Paříže a tři sporty jako je tenis, beach volejbal a vodní slalom a také servis našeho personálu na místě.“

Dáte-li nakonec přece jen přednost nákupu vstupenek na vlastní pěst, postup, jak na to, najdete ZDE.

líbil se ti článek?