Czech Team Point v Krakově bude místem setkávání sportovců i fanoušků

Evropské hry 2023
Evropské hry 2023
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Evropské hry v Polsku začaly a s nimi se v Krakově otevřel také Czech Team Point – místo setkávání sportovců, rodinných příslušníků, přátel a fanoušků. Fungovat bude až do konce her 2. července denně od 14:00 na náplavce řeky Visly s výhledem na královský hrad Wawel.

„Chceme využít toho, že Evropské hry jsou tak blízko. Věříme, že za českými sportovci díky tomu přijedou jejich blízcí i řada fanoušků, a tak jsme se rozhodli pro ně připravit místo pro setkávání – podobně jako je tomu na olympijských hrách v případě Českého domu,“ vysvětluje Blanka Konečná, manažerka Českých domů.

Czech Team Point najdete ve Forum Przestrzenie (Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków, Polsko) na břehu řeky Visly. Jakmile uvidíte velký balon a atrakce lunaparku, jste skoro na místě. Cestu sem je ideální spojit také s návštěvou historického centra. Hrad Wawel je přes vodu, na hlavní krakovské náměstí dojdete do půl hodiny.

„Hlavně ale věříme, že se tu budou setkávat rodiny a přátelé českých sportovců. A že fanoušci přijedou do Polska sledovat jejich závody a soutěže a budou mít možnost se s reprezentanty po nich i potkat. A nejlépe oslavit jejich úspěchy. Vybrali jsme místo, kde čepují tankové pivo Pilsner Urquell,“ dodala Blanka Konečná. „Fanoušci najdou aktuální program Evropských her na každý den v aplikaci Českého olympijského týmu, kde budou k dispozici také aktuální informace o dění v Czech Team Pointu.“

Odkazy na stažení aplikace najdete ZDE. Podrobné informace o dění v Českém olympijském týmu, který bude reprezentovat 246 sportovců, sledujte na kanálech Českého olympijského týmu včetně webu www.olympijskytym.cz. Přenosy a záznamy chystá Česká televize, Evropským hrám se ve vysílání bude věnovat i Český rozhlas. Podrobnosti najdete ZDE.

Vstupenky na závody v rámci Evropských her jsou stále k dispozici v online prodeji, informace o jejich dostupnosti naleznete na oficiálních stránkách Evropských her – https://tickets.european-games.org/eg2023/homePage.

líbil se ti článek?