CPI Property Group je oficiálním partnerem ČOV, poskytne zázemí pro olympijský tým

ČOV
ČOV
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Před olympijskými hrami v Riu 2016 čeští sportovci přebírali oblečení ve fanzóně v nákupním centru v Quadriu v Praze, v letošním roce si sportovní kolekci převezmou na závodišti v Chuchli. Co tato dvě zdánlivě nesourodá místa spojuje? Spolupráce Českého olympijského výboru s CPI Property Group. Po pěti letech nabral vzájemný vztah na obrátkách a společnost se v roce třicátého výročí založení stala oficiálním partnerem ČOV. Smlouva byla na dnešní tiskové konferenci na střeše Quadria podepsána do roku 2024.

Skupina CPI Property Group je předním vlastníkem nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy. „Tohoto spojení si velmi vážíme a zvlášť v dnešní době je takové partnerství velmi ceněné,“ řekl při podpisu dohody předseda ČOV Jiří Kejval.

Společnost CPI Property Group se intenzivně věnuje udržitelnosti a společenské odpovědnosti, proto jsou tyto hodnoty a témata ve spolupráci s Českým olympijským výborem firmě velmi blízké. „Jsme velmi hrdí, že můžeme podpořit nejen českou výpravu, ale také olympijskou filozofii a sport v Česku obecně,“ řekl Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group. Společnost se spojila se sportovním subjektem vůbec poprvé ve své historii.

Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group, a předseda ČOV Jiří Kejval

„Spolupráci jsme si navíc v menší míře vyzkoušeli již při konání olympijských her v Riu, kdy se dodavatelem a místem konání některých aktivit stalo Quadrio, jedna z nejvýznamnějších budov v našem portfoliu a zároveň sídlo naší společnosti. Na další spolupráci se velmi těšíme. Pro skupinu CPI Property Group je navázání partnerství s Českým olympijským výborem velmi významný krok. Podobné spolupráce si pečlivě vybíráme a věříme, že právě tato má obrovský smysl a přínos pro obě strany,“ pochvaloval si Zdeněk Havelka.

Obzvlášť v dnešní době je takové partnerství ceněné.

V Chuchle Areně Praha, kde se český parkurový tým v roce 2020 kvalifikoval do Tokia, Český olympijský výbor minulý týden představil nástupovou kolekci, reprezentanti si tam budou vyzvedávat od 30. června i sportovní oblečení. Novým dodavatelem Českého olympijského týmu se stanou také obchodní centra Olympia v Plzni, Mladé Boleslavi a Teplicích, která jsou rovněž součástí portfolia CPI Property Group.

Představení nové spolupráce s CPI 🤝

Díky, že do toho jdete s námi! 🙌🏻

Zveřejnil(a) Český olympijský tým dne Pondělí 28. června 2021
 
líbil se ti článek?